Agnieszka Miszczak

Aga_22

Już od liceum wiedziałam, co chcę robić w przyszłości. Moim marzeniem było zostać architektem. Z wielkim uporem dążyłam do tego, aż w końcu udało mi się dostać na wymarzony kierunek studiów. Mimo że całe moje życie było nastawione na ten jeden cel, nieodłącznym elementem były organizacje młodzieżowe, więc kiedy wyjechałam na studia do innego miasta, zaczęło mi czegoś brakować. W końcu na 3. roku studiów zauważyłam ogłoszenie AIESEC.

Na początku podchodziłam do tego dość niepewnie, ponieważ nie widziałam żadnego powiązania z moim kierunkiem studiów. Mimo to postanowiłam zaaplikować. W ten sposób dołączyłam do organizacji. Niestety nie mogłam być na konferencji organizowanej zaraz po rekrutacji, więc ciężko było mi się wdrożyć. Mój pierwszy zespół przechodził przez różne problemy, co wcale nie pomagałao. Mimo to zostałam. Zaaplikowałam na stanowisko koordynatora Team Experience – pomagałam przy kolejnej rekrutacji.

Następnie pojechałam na pierwszą konferencję. Nie była to mała konferencja lokalna tylko narodowa – SumCo w Toruniu. Opowiadania osób które były już na wcześniejszych tego typu wydarzeniach, jeszcze bardziej zachęcały, aby tam pojechać. Chyba tak naprawdę dopiero wtedy zobaczyłam i uświadomiłam sobie do jakiego celu dąży nasza organizacja, jak wielką wspólnotę tworzymy. Jesteśmy ogromną siłą i razem możemy zdziałać bardzo dużo. Ta konferencja dała mi także wiele do myślenia w związku z tym jak ma wyglądać moja droga w AIESEC. Stwierdziłam, że dział HR nie jest jednak tym co mnie interesuję. Dużo myślałam co mogę robić, żeby połączyć życie w organizacji z moją architekturą. Po kilku ważnych rozmowach z członkami rady postanowiłam aplikować na pozycję koordynatora projektu.

Prowadzę projekt OGX Promo. Nie tylko będę bogatsza o doświadczenie kierowania zespołem, co na pewno przyda się w przyszłej karierze, ale także mogę działać w działce marketingowej, co w jakiś sposób, że wiążę się z moim kierunkiem studiów.

Dołącz do nas już teraz: kie.aiesec.pl/formularz

Więcej info tutaj: kie.aiesec.pl/organizacja