AIESEC University- 11 raz w Rzeszowie

AIESEC University – czyli kolejna edycja warsztatów językowych z Native Speakerami!

Już 1 grudnia rozpoczyna się kolejna edycja warsztatów językowych. Nasza bogata oferta językowa daje możliwość rozwoju ciekawego hobby, jak również lepszego poznania kultury innych krajów. To perspektywa udanych i ciekawych podróży oraz nawiązania nowych międzynarodowych znajomości. Nasze kursy stanowią świetne przygotowanie przed wyjazdem za granicę na wakacje, praktykę zagraniczną czy też stypendium Erasmusa.

Tylko u nas możesz za dobrą cenę i w przyjaznym środowisku nauczyć się jednego z trzech języków: hiszpańskiego, angielskiego lub francuskiego.

Warsztaty są prowadzone w języku angielskim, co dodatkowo tworzy uczestnikom sprzyjające środowisko do nauki. Native Speakerzy, czyli osoby mówiące w konkretnym języku na codzień, starają się jak najbardziej ułatwić porozuiewanie w ich ojczystym języku. Tym razem do Rzeszowa przyjedzie pięć dziewczyn, z Nowej Zelandii, Australii, Tunezji i Meksyku. Idea warsztatów – Learn By Play – pozwala uczestnikom i lektorom na czerpanie radości z nauki jak i naukę poprzez zabawę. Nie skupiamy sie na regułkach i odmianach, ale na żywym mówionym jezyku. Language Tours Language Tours to kilkugodzinne spotkania z lektorem, który podczas spaceru po mieście uczy popularnych zwrotów i nazw, które mogą być przydatne w realnych sytuacjach, w sklepie, w podróży, w restauracji czy w pubie. Dzięki interaktywnej formie uczestnicy nie tylko przyjemnie spędzają czas z lektorem, ale też dowiadują się wielu przydatnych rzeczy. Jeśli chcesz w ciekawy sposób nauczyć się nowych słówek i zwrotów języka, z którym wcześniej nie miałeś styczności zapraszamy na nasze warsztaty. Zapisać można się poprzez stronę internetową: www.learnbyplay.pl Cena warsztatów grupowych to 240zł, czyli zaledwie 10zł/h!

Zapraszamy!

Liczba miejsc ograniczona. W razie pytań, prosimy o kontakt: aiesec.university.rzeszow@gmail.com