AIESEC UniversityAIESEC University

1. Czym zajmuje się Twój projekt? Jaka jest jego idea, główny obszar działania?

Projekt AIESEC University jest związany z wymianą przychodzącą. Głównym celem jest sprowadzenie do Polski profesjonalnych lektorów i zorganizowanie zajęć językowych dla studentów warszawskich uczelni. W tej edycji chcemy utworzyć m.in. grupy z języka: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego. Podczas niekonwencjonalnych zajęć, np. w plenerze, zagraniczni praktykanci będą mogli przy okazji zaprezentować również swój ojczysty kraj, jego kulturę i tradycję. Ideą projektu jest ułatwienie studentom dostępu do międzynarodowego środowiska i zdobycia bezcennego doświadczenia. Na tym skupiamy się w naszych działaniach.

2. Na czym będzie polegać praca w tym projekcie? Co tu się wyprawia?

Zadaniem zespołu organizacyjnego jest wyselekcjonowanie lektorów spośród setek chętnych na całym świecie i przygotowanie ich do pobytu w Polsce. Co więcej, naszym zadaniem jest skonstruowanie planu promocji, przeprowadzenie rejestracji studentów, zawarcie współpracy z partnerami merytorycznymi oraz logistyczne przygotowanie lokalizacji warsztatów.

3. Jakie płyną korzyści dla członków i czego każdy może się nauczyć?

AIESEC Uni daje unikatową możliwość sprawdzenia się w sytuacjach kryzysowych i pracy pod presją czasu. Oprócz świetnej zabawy w zgranym zespole znajdziesz tu doświadczenie z zakresu: HR, logistyki, kontaktów zewnętrznych oraz promocji. Będziesz mógł się pochwalić, że to właśnie dzięki Tobie znajomi uczęszczają na najciekawsze kursy językowe dla studentów, prowadzone przez native speaker’ów w atrakcyjnej formie i tak niskiej cenie. Poznasz wielu ludzi z zagranicy, udoskonalisz swoje umiejętności miękkie i pokonasz bariery. Praca w takim projekcie to świetna okazja na sprawdzenie samego siebie.AIESEC Uni Eng