Warsztaty językowe AIESEC University

Jesteś zainteresowany warsztatami językowymi? Od 12.06 do 29.06.2014 trwają zapisy na wakacyjną edycję nowych warsztatów realizowanych przez AIESEC Uniwersytet Warszawski. Dowiedz się więcej i weź udział w warsztatach językowych AIESEC Native School.

AIESEC University LEARN BY PLAY! Czy to możliwe?

W dzisiejszym świecie znajomość języków to podstawa. Dziwnie jest zwiedzać kraje, nie mogąc komunikować się z nowo poznanymi ludźmi. Dlatego warto to zmienić, a my Ci w tym pomożemy! Chiński, arabski, portugalski, włoski – to tylko niektóre z rzadkich języków, których możesz uczyć się w ramach kursów AIESEC University. Z języków bardziej popularnych oferujemy również kursy angielskiego, rosyjskiego i hiszpańskiego. Wszystkich tych języków uczyć się będziesz po angielsku, co daje Ci dodatkową korzyść i w znaczącym stopniu umożliwia podniesienie kwalifikacji zawodowych.

Boisz się, że będą to nudne i senne lekcje?

Gwarantujemy, że zdecydowanie NIE!

Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, przede wszystkim poprzez dobrą zabawę razem z native speakerami, którzy przyjeżdżają z najdalszych zakątków świata do stolicy, aby nauczyć Cię języka. Nasza bogata oferta językowa daje możliwość rozwoju ciekawego hobby, jak również lepszego poznania kultury innych krajów. To perspektywa udanych i ciekawych podróży oraz nawiązania nowych, międzynarodowych znajomości. Nasze kursy stanowią świetne przygotowanie przed wyjazdem za granicę na wakacje, praktykę zagraniczną czy też stypendium Erasmusa.

Oprócz zajęć w grupie stawiamy na indywidualne konwersacje, gdyż jest to najszybsza metoda poznania języka w jego realnej (mówionej i rozumianej) formie. Uczestnicy mają również dzięki indywidualnym konsultacjom możliwość do tego, by zadać pytania i wyjaśnić te kwestie, na które zwykle nie starcza czasu podczas zajęć prowadzonych w tradycyjny sposób. Dodatkowo, bogata oferta językowa i atrakcyjna forma zajęć idą w parze z przystępną ceną, dzięki czemu kursy AIESEC University są pierwszą tak korzystną alternatywą dla dużo droższych ofert szkół językowych. To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce, zarówno dla młodszych, jak i tych starszych!

Nie czekaj! Znajomość języków przydaje się zawsze i wszędzie! Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany, wejdź na stronę www.learnbyplay.pl. Znajdziesz tam informacje dotyczące harmonogramu zajęć, poziomu języków oraz samych zapisów.

Warsztaty ruszają już 28 października 2013 r.!