AIESEC University – Summer Edition

Już po raz 10 w Rzeszowie, organizujemy warsztaty językowe AIESEC University.

Kursy językowe w Rzeszowie prowadzone są w co najmniej kilkunastu szkołach językowych, dlaczego więc powinniście wybrać te nasze? 🙂

AIESEC University to nie “kursy”, to “warsztaty”. U nas nie będzie wkuwania słówek czy nauki gramatyki. Będą za to gry, zabawy i konwersacje, dzięki którym będziecie mieć możliwość, żeby przełamać swoje ewentualne bariery i po prostu mówić.

W edycji Summer 2014, do wyboru są 4 języki:

 • francuski
 • angielski
 • chiński
 • hiszpański
  każdego z języków uczył będzie lektor, który na co dzień żyje w środowisku, gdzie mówi się w konkretnym języku, więc:
 • angielski: Stephen-USA, Julie-Nowa Zelandia, Albert-Australia
 • hiszpański: Julian-Kolumbia
 • francuski: Zineb-Maroko
 • chiński: Chu-Yin-Chiny
  Dlaczego warto wybrać AIESEC University?

Powód 1: Lektorzy – nie mówią po polsku, więc musisz mówić przynajmniej po angielsku, żeby się dogadać. Nawet jeśli uczysz się chińskiego, to wszystko tłumaczone jest po angielsku, czyli tak jakby angielski masz gratis!

Powód 2: Language Tours – co piątkowe wyjścia z lektorem na miasto! Co będziecie robić w czasie takich wyjść zależy tylko od Was. Jeżeli chcecie nauczyć się, jak w chińskim Tesco kupić marchewkę, możecie pójść do Tesco! Jeżeli lubicie zwiedzać, wybierzcie się z lektorem na rynek, do zamku! Słownictwo związane z obiektami turystycznymi samo przylepi się do głowy! Chcecie poznać nazwy smaków soków w knajpie? Nie ma problemu!

Powód 3: Małe grupy – w grupach warsztatowych nie będzie więcej niż 12 osób, dzięki temu lektor może poświęcić uwagę każdemu z uczestników!

Powód 4: Dawka zagranicznej kultury – to, że  w Azji na obiad je się inne potrawy niż w Polsce nie jest tajemnicą! Ale czy kiedykolwiek mieliście okazję spróbować chińskich przekąsek? Poproście lektora! Może przygotuje Wam trochę smaków innego kraju!

Jeżeli z jakiegoś powodu nie pasują Wam warsztaty grupowe, zachęcamy do wyboru warsztatów indywidualnych! Godzina i miejsce “lekcji” ustalane są z lektorem.

Czas trwania warsztatów:

7 lipca – 28 sierpnia!

Gdzie sprawdzić grafik:

www.learnbyplay.pl – po wybraniu miasta, języka oraz poziomu pokażą się wszystkie możliwe grupy językowe!

Cena:

22o zł – warsztaty zwykłe, grupowe

420 zł – warsztaty indywidualne

W razie pytań, służymy pomocą: aiesec.university.rzeszow@gmail.com

Zapraszamy!!

Fotor0702130542