#b4s Business 4 Students, konferencja i warsztaty aktywizujące

1957355_741926409153117_1022533840_nBusiness 4 Students to jednodniowe wydarzenie, które połączy ze sobą świat studentów i świat  biznesu, skierowane jest do studentów szczecińskich uczelni, w ramach którego odbędą się warsztaty prowadzone przez prelegentów wiodących firm na rynku.

Pierwsza taka inicjatywa w Szczecinie będzie miała miejsce już 12 marca, na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. (planowane godziny 9.00-18.00)

Celem wydarzenia jest chęć rozwoju przedsiębiorczości wśród szczecińskich studentów, przez wspólną dyskusję i zajęcia grupowe z liderami lokalnego środowiska biznesowego, którzy przekażą swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe studentom. Wraz z zaproszonymi gośćmi, uczestnicy warsztatów wspólnie zdefiniują działania, które pomogą im wkroczyć w przyszłość z nowymi pomysłami na siebie i swój biznes.

Co się będzie działo: B4S to całodniowy cykl warsztatów i prelekcji, połączony z panelem dyskusyjnym z prelegentami. Prelegenci przeprowadzą warsztaty z dziedzin zarządzania, sprzedaży, a także marketingu i PRu. Na podstawie własnej wiedzy i doświadczenia, przekażą studentom najcenniejsze porady i sprawdzą, czy teoretyczna wiedza ze studiów jest wystarczająca w świecie biznesu.

Ponadto uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się z ofertą staży firm lokalnych: Metro Services, Arvato, Bagietka, Genpact i projekt MATRIX ZPSB.

ZAPISY DOSTĘPNE TUTAJ