Czy nauczysz się w tym roku języka obcego?

Bardzo częstym postanowieniem noworocznym jest rozpoczęcie nauki lub podszlifowanie języka obcego. Wiadomo – znajomość czegoś więcej niż polski to w dzisiejszych czasach obowiązek. Mimo ciążącej presji decyzja o poznaniu innego języka może sprawić sporo problemów. Wybrać szkołę czy prywatnego nauczyciela? A może lepiej uczyć się samemu? I wreszcie: angielski, niemiecki, hiszpański, czy jakiś mniej popularny język?

Z pomocą przybywa program AIESEC University – Learn by Play. To cykl 6 – tygodniowych warsztatów językowych, prowadzonych przez native speakerów z całego świata. Do wyboru są angielski, włoski, hiszpański i rosyjski na każdym poziomie zaawansowania. Oprócz samej nauki jest to idealna okazja do poznania osób z innych krajów i ich kultury, co jest świetnym uzupełnieniem kursu i może okazać się niesamowitą przygodą 🙂 Nie wspominając już o możliwości nawiązania międzynarodowych znajomości na długi czas.

Tak więc, jeśli jednym z Twoich postanowień na 2015 rok jest poprawienie umiejętności lingwistycznych, to warto rozważyć uczestnictwo w AIESEC University 😉