IT

Program jest skierowany do osób zainteresowanych zdobywaniem profesjonalnego doświadczenia w dziedzinie IT. Będziesz mieć możliwość pracy na różnych platformach korzystając z wielu nowoczesnych języków programowania, tworząc innowacyjne oprogramowania na systemy mobilne, desktopowe lub rozwiązania webowe. Możesz również rozwijać się w zarządzaniu bazami danych i innymi systemami informatycznymi.

 

Marketing

Jest to program skierowany do osób, które chcą rozwijać się w obszarze marketingu. Wśród ofert marketingowych możemy znaleźć między innymi takie, które są związane z marketingiem międzynarodowym, analizą rynku, sprzedażą czy zarządzaniem relacjami z klientem. Masz możliwość odbyć praktyki zarówno w dużych korporacjach jak i małych i średnich przedsiębiorstwach.

Enterpreneurship

Jest to możliwość zdobycia profesjonalnego doświadczenia w start- upach poza granicami Polski dla młodych ludzi już od 1 roku studiów. Wyjazd na krótkie (6-8 tygodni) praktyki, pozwala na wykonywanie zróżnicowanych działań w wielu obszarach biznesu (np. online marketing, sprzedaż, projektowanie graficzne), a odpowiedzialne zadania podejmowane podczas praktyki, pozwolą Ci rozwinąć postawę świadomego przedsiębiorcy.

Edukacja

Jest to program skierowany do osób zainteresowanych odbyciem praktyk w obszarze edukacji oraz nauczania języków obcych. W ramach tych praktyk będziesz mieć możliwość nauczania języka angielskiego w różnych grupach wiekowych w przedszkolach, szkołach, na uczelniach, w centrach językowych lub firmach.

 1. Kto może wyjechać na praktyki Global Talents?

  Studenci, oraz absolwenci do dwóch lat po ukończeniu studiów, którzy nie przekroczyli 30 roku życia i potrafią posługiwać się językiem angielskim na poziomie min. B2.

 2. Kto zapewnia praktykantowi ubezpieczenie podczas praktyk?

  AIESEC nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z ubezpieczeniem podczas praktyk. Praktykant powinien sam wykupić ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, przykładowo ISIC, czy Euro26.

 3. Kiedy wysłać zgłoszenie?

  Zgłoszenie najlepiej jest wysłać ok 4 miesięcy przed preferowaną datą wyjazdu na praktyki. Tak wiec jeżeli chcemy wyjechać w lipcu zgłoszenie najlepiej wysłać w marcu, lub w kwietniu.

 4. Na jak długo mogę wyjechać?

  Praktyki trwają od 2 do 18 miesięcy w zależności od danej oferty. Najczęściej zdarzają się praktyki 3-12 miesięcy.

Imię*
Nazwisko*
Numer telefonu dla szybszgo kontaktu
Wybierz hasło *
Uniwersytet *
Oddział Lokalny *

Dziękujemy bardzo za rejestrację. Wkrótce dostaniesz maila z potwierdzeniem założenia konta. Powodzenia w Twojej podróży do kariery!

Wystąpił błąd podczas rejestracji. Spróbuj później lub skontaktuj się z nami mailowo.