Dołącz do AIESEC!

Czy zbliżająca się wiosna kojarzy Ci się z generalnymi porządkami w pokoju, z zakochanymi ludźmi okazującymi sobie publicznie uczucie w autobusie czy sklepie? A może masz przed oczyma Ewę Ch. która zachęca Cię do aktywności fizycznej po zimowej przerwie? Smutne skojarzenia prawda?

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Już dziś możesz zrobić pierwszy krok do pozytywnych zmian w Twoim życiu dołączając do AIESEC Szczecin!

Kim jesteśmy? Jesteśmy międzynarodową organizacją, której głównym celem jest wydobycie Twoich umiejętności liderskich, chcemy nauczyć Cię jak efektywnie zarządzać zespołem, pomożemy Ci przełożyć zdobytą na studiach wiedzę teoretyczną na praktykę.

Kogo szukamy? Szukamy osób, które stawiają na rozwój osobisty, na doskonalenie swoich umiejętności. Nie ważne co studiujesz i skąd jesteś, czy masz jakiekolwiek doświadczenie. Jeśli chcesz zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu marketingu, sprzedaży lub HR- szukamy właśnie Ciebie!

Co musisz zrobić?  Jedyne co muszisz zrobić , to wypełnić aplikację dostępną poniżej. Proste prawda? Poświęć na nią 10 minut, a będziesz mieć możliwość wprowadzenia wszystkich tych pozytywnych zmian do swojego życia.

Do kiedy masz czas? Rekrutację prowadzimy od 25 lutego, nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

APLIKUJ TUTAJ