Dołącz do AIESEC!

Możesz znacznie więcej! Dołącz do AIESEC i wykorzystaj studia w najlepszy z możliwych sposobów – działając! Z nami zdobędziesz bezcenne doświadczenie, przeżyjesz przygodę życia i poznasz ludzi z całego świata w ramach ogólnopolskiego programu Future Leaders. 

10620530_519766108156695_1882694590778320512_n

Future Leaders to program rozwoju skierowany do studentów zainteresowanych pracą w zespole oraz dążących do rozwoju personalnego i profesjonalnego. Realizowany przez naszą organizację we wszystkich oddziałach lokalnych umożliwia zaangażowanie się w naszą działalność. Poprzez pracę w zespole program Future Leaders masz szansę na zdobycie różnorodnego doświadczenia, rozwinięcie w sobie przedsiębiorczości i innych cech niezbędnych w dzisiejszym świecie.

Osoby biorące udział w programie mogą skorzystać z jednego z trzech podprogramów:

Social Entrepreneur – umożliwia rozwój z zakresu m.in. human resources oraz kształtuje wrażliwość społeczną. Program polega na przeprowadzaniu międzynarodowych projektów społeczno-edukacyjnych.

Business Sales – umożliwia zdobycie doświadczenia i rozwój profesjonalny z zakresu sprzedaży. Uczestnicy programu mają ciągły kontakt z lokalnym środowiskiem biznesowym.

Marketing – umożliwia zdobycie doświadczenia i rozwój w obszarze marketingu i Public Relations. Uczestnicy programu mają ciągły kontakt z lokalnym środowiskiem medialnym.