Dołącz

Jak dołączyć do organizacji?

  • Aby dołączyć do organizacji należy poczekać na otwarcie rekrutacji (rekrutację prowadzimy zawsze na początku października oraz na początek wiosny).
  • Informacje o terminach rekrutacji dostępne w kalendarzu.
  • Jeśli chcesz otrzymywać informacje o naszych rekrutacjach i innych wydarzeniach zapisz się na newsletter.

Etapy Rekrutacji

1. APLIKACJA: Aby wziąć udział w rekrutacji należy wypełnić aplikację, która znajduje się na naszej stronie internetowej. (Aplikacja jest otwarta wyłącznie podczas rekrutacji i należy wypełnić ją do wyznaczonego terminu).

2. ĆWICZENIA GRUPOWE: Odbędą się w weekend po zamknięciu aplikacji on-line. Informacja o zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu rekrutacji oraz godzina i miejsce ćwiczeń grupowych zostaną przekazane (połączenie z zastrzeżonego numeru). Celem ćwiczenia grupowego jest umożliwienie nam bliższego poznania kandydatów, którzy w grupach kilkuosobowych wezmą udział w specjalnie dla nich przygotowanych ćwiczeniach. Spotkanie to potrwa ok. 2 godzin 3. ROZMOWA Z CZŁONKIEM AIESEC:  Odbędzie się na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. O dokładnym dniu i godzinie spotkania każdy kandydat zostanie poinformowany osobiście. 4. KONFERENCJA I SZKOLENIA Jeśli pomyślnie przejdziesz przez cały proces pojedziesz z nami na 3 – dniową konferencję, podczas której będziesz mógł bliżej poznać organizację. Konferencja odbędzie się w dniach podanych na spotkaniu informacyjnym. Po powrocie z konferencji odbędzie się również cykl szkoleń przygotowujących do działalności w organizacji. Udział w konferencji oraz szkoleniach jest obowiązkowy.