“Dołączając, dostałam możliwość spróbowania swoich sił w różnych dziedzinach i branżach.”

Do AIESEC dołączyłam rok temu, praktycznie przez przypadek- gdzieś zobaczyłam informację o rekrutacji i nie wiele myśląc postanowiłam zaryzykować, nie wiedząc nawet dokładnie o co w tym wszystkim chodzi. Dopiero wyjazd na lokalną konferencję uświadomił mi na czym polega działalność w organizacji, jak wiele daje możliwości i dlaczego tak dużo studentów się w nią angażuje. Pomyślałam- To właśnie coś czego teraz potrzebuję!

Dziś jestem na ostatnim roku studiów i żałuję, że nie dowiedziałam się o AIESEC kilka lat wcześniej. Dołączając, dostałam możliwość spróbowania swoich sił w różnych dziedzinach i branżach. Wtedy okazało się, że studia, które wybrałam i którym poświęciłam mnóstwo pracy i wolnego czasu, może jednak nie do końca są tym co chciałabym faktycznie robić- to było jak olśnienie! Dzięki AIESEC nauczyłam się działać i brać sprawy w swoje ręce, zamiast wiecznie się zastanawiać czy dobrze robię. Obecnie jako koordynator do spraw mediów reprezentuję szczeciński oddział organizacji w kontaktach z mediami i dbam o nasz wizerunek- udzielam wywiadów, piszę artykuły, planuję formy promocji i edukuję innych członków, wraz z dwoma kolezankami prowadzimy też interdyscyplinarny zespół do zadań specjalnych.

Sama też ciągle uczę się nowych rzeczy i mam przy tym olbrzymie wsparcie. Przede wszystkim robię to, co lubię, a dodatkowo mam mnóstwo nowych znajomych i świetnie się bawię! A co po studiach? Czas pokaże. Jedno jest pewne- mogę znacznie więcej!

Kaja

Future Leaders jest programem członkowskim największej organizacji studenckiej AIESEC, w którym młodzi ludzie mogą rozwijać się poprzez dostarczanie wymian kulturowych i profesjonalnych praktyk na całym świecie. Naszym celem jest rozwój przyszłych liderów, którzy będą wpływać na pozytywny rozwój swojego otoczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany/a programem, nasza rekrutacja właśnie ruszyła! Więcej informacji znajdziesz tutaj! Więcej historii możesz przeczytać na blogu AIESEC.