Ewelina Majewska o swojej historii w AIESEC

Moja historia w AIESEC zaczęła się w czerwcu 2015 roku, to właśnie wtedy w ostatniej chwili wypełniłam aplikację, żeby zgłosić się do organizacji. Patrząc z perspektywy czasu, była to najlepsza  spontaniczna decyzja, jaką do tej pory podjęłam…

hhhh

Aplikacja została wysłana, 2 dni później odebrałam telefon i zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Dostałam się i przydzielili mnie do zespołu KidSpeak  – to był mój mały sukces 🙂 Mój pierwszy projekt polegał na przyjeździe wolontariuszy z zagranicy do szkół podstawowych. Było to wręcz niesamowite doświadczenie, miałam kontakt ze szkołami, nauczyłam się umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych, miałam okazję poznać wspaniałych ludzi z zagranicy, z którymi mimo zakończonego projektu do tej pory mam dobry kontakt. Miałam okazję podszkolić swój angielski i nauczyłam się zarządzać sobą w czasie.

Podsumowując dzięki działalności w AIESEC zdobyłam spore doświadczenie i wiem,  że jeszcze wiele mogę się nauczyć. W organizacji na co dzień mam przyjemność współpracować ze wspaniałymi osobami, które wiedzą, co chcą osiągnąć i czerpią przyjemność ze swojej pracy, otoczenie mega motywujące.

Obecnie zaczynam swój kolejny etap, będę liderem własnego zespołu, więc będzie to dla mnie kolejne wspaniałe wyzwanie i doświadczenie. Jak widać moja historia w AIESEC jeszcze się nie kończy 😉 i pewnie gdybym nie wysłała w ostatniej chwili tej aplikacji nigdy nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem teraz i nie poznałabym tylu wspaniałych ludzi. Dlatego pamiętajcie, w życiu nie warto się bać, trzeba ryzykować!