Future Leaders – działalność pozauczelniania wyróżni nas na rynku pracy!

Program Future Leaders – rekrutacja do AIESEC – największej studenckiej organizacji na świecie! Już od dziś możesz dołączyć do nas i rozpocząć działalność lokalną.

Czy warto? Poznaj historię Marcina i zdecyduj sam!

Swoją przygodę z organizacją AIESEC zacząłem w październiku 2013 roku. O rekrutacji dowiedziałem się przypadkiem z jednej z lubelskich stacji radio. Nawet nie wiem, kiedy ten rok minął 

Projektem, w którym stawiałem pierwsze kroki były Dni Kariery®. Są to największe targi pracy, praktyk i staży organizowane w całej Polsce. Pełniłem funkcję osoby odpowiedzialnej za kontakty zewnętrzne. Początkowo traktowałem pracę w organizacji jako zabawę i przerywnik w normalnym życiu studenckim. To właśnie wtedy poznałem podstawowe pojęcia marketingu, tajniki efektywnej sprzedaży czy po prostu obycia w innym środowisku, środowisku biznesowym.

Było to dla mnie niesamowite doświadczenie. Ja, student II roku Administracji, miałem możliwość rozmowy z dyrektorami największych firm leżących we wschodniej Polsce. Czy studia zapewniłyby mi takie doświadczenia? Początki oczywiście były trudne, jednak „kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana”. Kolejne spotkania, kolejne osoby, kolejne doświadczenia… Dzięki zaangażowaniu, poświęconej pracy, czujnej opiece koordynatorów i wsparciu płynącym z całej organizacji stoję przed szansą poprowadzenia projektu Dni Kariery ® 2015 w mieście Lublin.

W perspektywie czasu jestem zadowolony z podjętej decyzji o aplikacji do szeregów AIESEC. Studia same w sobie, nie zagwarantują nam pewnej pracy, a działalność pozauczelniana na pewno w jakiś sposób wyróżni nas spośród tłumów absolwentów.

Jeżeli myślisz o przyszłości, nie zastanawiaj się. Liczba miejsc jest ograniczona, a praktyka nieoceniona. Ktoś będzie musiał poprowadzić kolejną edycję Dni Kariery® 

Więcej informacji na temat programu Future Leaders tutaj .

Link do aplikacji znajdziesz tutaj .