Future Leaders – Jedna decyzja może zmienić tak wiele!

„Potencjał każdego człowieka jest jak niezbadany ocean, dziewiczy kontynent, cały wszechświat możliwości – które czekają na uwolnienie… „ ten cytat B. Tracy przyświeca mi przez cały okres studiów. Nie chciałam być tylko studentką ekonomii, chciałam robić coś więcej!  Dlatego w marcu 2014 roku postanowiłam dołączyć do organizacji.

O rekrutacji dowiedziałam się z facebook-a – nie wiedziałam zbyt wiele  o organizacji lecz  postanowiłam zaaplikować i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć J. Przygoda rozpoczęta! Pierwsze kroki w organizacji stawiałam jako osoba zajmująca się kontaktami z mediami i szeroko pojętą promocją programu profesjonalnych praktyk zagranicznych dla studentów studiujących informatykę i kierunki pokrewne. Projekt ten pozwolił mi przełamać strach przed wystąpieniami publicznymi jak i pokazał mi jak niesamowita może być praca w zespole.

Po dwóch miesiącach działania w organizacji podjęłam się wyzwania koordynowania zespołem. Zarządzałam trzema niesamowitymi dziewczynami: Karoliną, Izą i Klaudią. Razem kontaktowałyśmy lubelskie firmy by umożliwić zdobycie profesjonalnego doświadczenia w Polskich firmach zagranicznym praktykantom. Była to całkiem inna działka niż ta którą się do tej pory zajmowałam w organizacji, która pozwoliła mi zdobyć pewność.

Organizacja to nie tylko projekty, zadania, cele, to również ludzie. Niesamowici ludzie, pełni pasji, energii dzięki który każde nieosiągalne wyzwanie może stać się realne. Wszystko to czego nauczyłam się w organizacji nie da się tak po prostu opisać  w kilku słowach. To trzeba przeżyć i doświadczyć.

Nie pozostawiajcie swojego wszechświata możliwość tylko uwolnijcie go zacznijcie działać. Jeden krok, jedna decyzja, jedno działanie może zmienić wasze życie.