Global Experience – dowiedz się więcej o praktykach zagranicznych

Chcesz przeżyć przygodę i pragniesz zdobyć doświadczenie? Przyjdź na Global Experience do Zmiany Klimatu i dowiedz się więcej o praktykach i wolontariacie za granicą!

Wakacje to wspaniały okres na wyjazd za granicę. Mówi się, że ile ludzi, tyle opinii i pewnie to prawda. Jednak czy nie warto samemu zweryfikować jakąś opinię lub stereotyp? Wyjazd za granicę to świetna okazja aby na własne oczy i uszy przekonać się czy krążące na temat danego kraju plotki to fakty czy mity, które możemy włożyć między bajki. Global Experience to wydarzenie, na którym przedstawione zostaną programy wymiany zagranicznej: Global Citizen i Global Talents. Podczas niej będzie okazja dowiedzieć się o szczegółach dotyczących wyjazdu, procesu rekrutacji, a także posłuchać relacji osób, które wzieły w nich udział.

Organizatorem wydarzenia jest AIESEC Białystok- studencka organizacja zajmującą się wymianą międzynarodową. W ubiegłym roku za granicę wyjechało ponad 700 osób z całej Polski.

Global Citizen to międzynarodowy program wymiany skierowany do studentów białostockich uczelni zainteresowanych rozwojem osobistym, odkrywaniem i dzieleniem się swoja kultura.

Global Talents to międzynarodowy program praktyk zagranicznych skierowany do absolwentów uczelni wyższych, którzy chcą zdobyć profesjonalne doświadczenie, pracując w wielokulturowym środowisku.

Miejsce: Zmiana Klimatu , ul. Warszawska 6

Data: 09.04.2014

Start: 18.00