Global Host – Niesamowita przygoda!

Poznajcie historię Beaty, która  kilka miesięcy temu gościła u siebie Pemikę z Tajlandii.

Przyjęłam Pemikę do siebie na kilka dni. Jednak to wystarczyło, żeby bez ruszania się z domu przenieść się do zupełnie odległego kraju jakim jest Tajlandia! Tajlandzkie spaghetti, którego ostry smak pamiętam do dzisiaj, muzyka którą nucę i mnóstwo wspomnień.

To był nie zapomniany czas. Mimo obaw dotyczących języka angielskiego okazało się, że dzięki najprostszym słowom można opowiedzieć historię swojego życia.

Wspólne gotowanie  i zakupy.  Przez kilka dni dowiedziałam się więcej o Tajlandii niż z nie jednej książki. Nauczyłam się nawet kilka słów w języku tajskim! Bardzo mnie też cieszyło , że mogę pokazać Pemice polską kulturę, kuchnię, muzykę i nauczyć  ją  kilku słów po polsku,  zapoznać z moją rodziną i znajomymi. Zachwycona ruskimi pierogami zabrała je nawet do Tajlandii .

Rozmawiamy na skype, przesyłamy sobie pocztówki z wakacji. Przez ten niedługi czas zaprzyjaźniłyśmy się na tyle, że mimo iż od naszego ostatniego spotkania minęło już kilka miesięcy – kontakt mamy cały czas.

Jeżeli będę miała okazję, na pewno przyjmę kogoś jeszcze raz, chociażby nawet na jeden dzień ! Polecam wszystkim. Niesamowita przygoda !

Chcesz poznawać obce kultury i zdobyć znajomych z całego świata?

Aplikuj! http://bit.ly/ZGTQs1