Global Host – niezapomniane wspomnienia i przyjaźnie

Poznajcie historię Jerzego, który miał okazję brać udział w programie Global Host!

Cześć, mam na imię Jerzy. W poprzedniej edycji programu Global Host byłem jednocześnie buddy i hostem dwóch różnych osób. Był to mój pierwszy kontakt z organizacją AIESEC, mający na celu poprawienie zdolności komunikacyjnych w języku angielskim. W rezultacie otrzymałem niezapomniane wspomnienia i przyjaźnie z wyjątkowymi osobami.

Czym są dla mnie te programy? 6 tygodni przepełnionych śmiechem, zabawnymi sytuacjami, poznawaniem odległych i bliskich kultur jak Filipińska, Tajska, Kanadyjska, Włoska i Ukraińska :D.

Dlaczego?

Będąc hostem Jane, pogodnej, niezwykle miłej i otwartej dziewczyny z Filipin, zobaczyłem jak wiele można wyciągnąć z relacji z osobą z tak odległego, lecz bardzo przyjaznego kraju. Mimo tak dużych różnic kulturowych, można szybko stworzyć więź i przyjaźń na wiele lat . A Valeria Parlato z Sycylii – Sympatyczna osoba, która biegle mówi w kilku językach, nieoceniona nauczycielka i wielki przyjaciel. Będąc buddy, możecie się wykazać się jako osoba pokazująca polską kulturę i przewodnik po mieście oraz okolicznych miejscach obrazujących życie w Polsce. Wierzcie mi, możliwość pomocy w adaptacji w Polsce jest wyjątkowo satysfakcjonująca.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości przed uczestniczeniem w tych programach, pozbądźcie się ich i nie przegapcie przygody, która wzbogaca o znajomości z interesującymi i inteligentnymi osobami, a tym samym poszerza światopogląd dzięki relacjom przekazanym przez mieszkańców innych państw- tak niezwykłych jak Jane i Valeria.

Jeżeli chcesz wziąć udział w Programie – nie zwlekaj i aplikuj na: http://bit.ly/ZGTQs1