Global Talents Promocja

1. Czym zajmuje się Twój projekt? Jaka jest jego idea, główny obszar działania?

Global Talents to międzynarodowy program praktyk skierowany do studentów, którzy chcą zdobyć profesjonalne doświadczenie, pracując w wielokulturowym środowisku za granicą. W swojej ofercie proponujemy: Global Talents Business, Global Talents Marketing, Global Talents Education, Global Talents IT. Jest to nie lada wyzwanie dla zespołu promocji, aby dotrzeć do wszystkich zainteresowanych i spełnić ich marzenia o zagranicznym stażu.

2. Na czym będzie polegać praca w tym projekcie? Co tu się wyprawia?

Global Talents Promo, to promocja praktyk zagranicznych, jakie oferuje AIESEC studentom. W tym projekcie będziesz miał szanse stworzyć kampanie promocyjną, nawiązać kontakty z mediami oraz zaprojektować własne materiały promocyjne. Tu będziesz mógł wykazać się kreatywnością, jak również umiejętnością organizacji podczas przygotowywania spotkań informacyjnych i standów. Jest to bardzo odpowiedzialne stanowisko, bo bez zespołu promocyjnego nie uda się zebrać aplikacji i wysłać studentów na praktyki.

3. Jakie płyną korzyści dla członków i czego każdy może się nauczyć?

Wzięcie udziału w takim projekcie daje niesamowite szanse rozwoju zarówno miękkich i twardych umiejętności, jak zarządzanie czasem, czy poznanie tajników programów graficznych. Dzięki niemu, można nauczyć się pracy w grupie i na projekcie, a te umiejętności będą konieczne w późniejszej pracy. Może to być świetny początek przygody z marketingiem.