Głodny przygód? Trwa rekrutacja na wolontariat Global Citizen!

Trwa właśnie rekrutacja na wolontariat zagraniczny Global Citizen!

Jeśli jesteś studentem albo absolwentem do 2 roku po ukończeniu studiów, znasz angielski na poziomie B1 i nie przekroczyłeś 30-ego roku życia, przeczytaj koniecznie!

 

Czym jest Global Citizen? To międzynarodowy program wymiany dla młodych osób, które są zainteresowane rozwojem osobistym, odkrywaniem i dzieleniem się swoją kulturą. To także doskonała okazja, aby wzbogacić swoje CV o ciekawy wpis, bo w ramach wolontariatu mamy trzy programy Culture, Management i World Issue.

W ramach programu Culture wolontariusze szerzą tolerancję międzykulturową, promują swoją kulturę za granicą, czy też doświadczają kultury innego państwa. To także nauka języka, planowanie i udział w wydarzeniach kulturowych czy sportowych, a także pomoc przy eventach dla dzieci.

Jeśli jednak jesteś zainteresowany marketingiem, zarządzaniem czy prowadzeniem szkoleń, skorzystaj z programu Management! Będziesz współpracować z organizacjami pozarządowymi, kulturowymi czy turystycznymi. To świetna okazja, aby pracować w zagranicznej firmie i poznać kulturę biznesową innego kraju.

A dla osób, które chcą szerzyć wiedzę o problemach i kwestiach globalnych takich jak AIDS/HIV, prawach człowieka czy też ekologii mamy program World Issue. Jeśli jesteś jedną z nich, skorzystaj z niego, aby zdobyć doświadczenie przy prowadzeniu warsztatów czy szkoleń dla uczniów, uświadamianiu społeczności lokalnych czy przygotowywaniu materiałów informacyjnych.

Chcesz wyjechać na 6 tygodni do innego kraju i zmienić swoje otoczenie? Jesteś kreatywny, ciekawy świata? Chcesz mieć przyjaciół na całym świecie? Chcesz coś zmienić w lokalnej społeczności, a przy okazji zdobyć doświadczenie międzynarodowe?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK – aplikuj!

Więcej informacji i aplikacja na stronie www.globalcitizen.pl