W piątek 10.03.2017 AIESEC Kielce we współpracy z MOPR Kielce zorganizowało wydarzenie pt. “Global Village International Education”. Akcja ta wieńczyła projekt International Education, który odbywał się przez ostatnie 6 tygodni w świętokrzyskich szkołach. Jego celem było poprawienie jakości kształcenia języka angielskiego wśród dzieci oraz młodzieży.

Podczas wydarzenia uczestnicy mogli poznać kulturę naszych wolontariuszy, spróbować regionalnych smakołyków oraz porozmawiać o tradycjach i zwyczajach, jakie występują w krajach z których pochodzą. Największym zainteresowaniem cieszyła się Tapioca, czyli lokalny przysmak z Brazylii, który każdy może przyrządzić samodzielnie w domu. Oprócz słodyczy, kolejną atrakcją były regionalne stroje z Indonezji oraz Malezji. Uczestnicy zobaczyli także prezentacje, które zostały przygotowane przez wolontariuszy i przedstawiały kulturę ich krajów.

Całe wydarzenie upłynęło w miłej atmosferze, każdy z uczestników chętnie integrował się z naszymi wolontariuszami. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z tego wydarzenia.