Rozwój osobisty? Wpływ na środowisko lokalne? Międzynarodowość? Jak właściwie wygląda działalność w AIESEC?

Pierwszy kontakt z AIESEC to formularz aplikacyjny, dzięki dzięki któremu lepiej Cię poznamy oraz będziemy mogli się z Tobą skontaktować.  Jakie umiejętności chcesz rozwinąć? Myślisz o zdobyciu profesjonalnego doświadczenia? Chcesz mieć wpływ na środowisko lokalne? To wszystko możesz także zawrzeć w formularzu.

Drugi kontakt z AIESEC pokazuje Ci profesjonalną stronę tej organizacji – rozmowa kwalifikacyjna oraz zadanie grupowe, to dwie aktywności, dzięki którym będziemy mogli poznać Twój punkt widzenia oraz określić co my, jako AIESEC będziemy mogli Ci zaproponować. Ty poznasz bliżej naszą organizację oraz to, co jest dla nas ważne – rozwój i zrozumienie międzykulturowe.

Trzeci kontakt z AIESEC to pierwsze wyjście poza strefę komfortu – wyjazd na konferencję lokalną, podczas której możesz poznać całą organizację od środka oraz osoby w niej działające. To tutaj uświadamiasz sobie, czym AIESEC tak właściwie jest i dlaczego powstał – dążymy do zrozumienia międzykulturowego oraz do rozwinięcia w każdej młodej osobie cech liderskich, dzięki którym w świadomy sposób będzie mogła wpływać na środowisko lokalne.

Po konferencji posiadasz już wiedzę o organizacji i możesz zacząć działać lokalnie, poznając jeszcze bliżej AIESECerów oraz spoglądając na organizację z praktycznego punktu widzenia. To tutaj zawiązujesz pierwsze przyjaźnie, uświadamiasz sobie dlaczego warto wstać czasem wcześniej lub zasnąć nieco później, by móc zrobić coś dobrego dla siebie i innych. To tutaj rozwijasz w sobie umiejętności wpływając na środowisko lokalne w Polsce jak i zmieniając je za granicą.

Musisz wiedzieć, że to jednak nie wszystko. AIESEC jest organizacją,  w której możesz w pełni wykorzystać swój potencjał, rozwijając w sobie i innych cechy liderskie. Posiadając swój zespół, prowadząc spotkania, dbając o rozwój tych osób i o to, by Wasz projekt odniósł sukces i wpłynął pozytywnie na Twoje miasto – stajesz się liderem.

Jak widzisz, w AIESEC rozwój jest prosty, a wszystko zależy od Ciebie.
A Ty jaką historię stworzysz?

Aplikuj już dzisiaj!