Kalendarium wydarzeń na Listopad 2015

Wiesz już kim jesteśmy, słowo AIESEC nie jest Ci obce i od czasu do czasu widujesz różne wydarzenia związane z naszą organizacją, ale czy wiesz tak naprawdę czym się zajmujemy, co robimy i gdzie w Lublinie można nas spotkać ?

Zerknij do naszego kalendarza by przekonać się, że robimy więcej niż Ci się wydaje:) Ty również możesz być częścią wydarzeń tworzonych przez Oddział Lokalny AIESEC w Lublinie.

16.11. – Startuje Program Buddy– od dziś możesz aplikować i zostać ‘kumplem’ jednego z 20 wolontariuszy z całego świata !

16.11. – Rozpoczyna się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości! Koniecznie odwiedź Chatkę Żaka 17.11 oraz 18.11 o 16:00 jeśli interesuje Cię temat startupów i kreowanie wizerunku w sieci.

17.11–  Są tu sympatycy małych biznesów? Jeżeli tak, to zapraszamy wszystkich na szkolenie Wystartuj ze startupem w Lublinie! Sala Widowiskowa, Chatka Żaka, godz. 16:00.

Wpadnij do Biura Karier UMCS na spotkanie informacyjne o godzinie 10:00. Dowiesz się tam na czym polegają projekty Global Citizen, Global Talents oraz poznasz zasady wyjazdu. Bez problemu możesz dopytać o szczegóły i od razu zaaplikować ☺

18.11 – Reintegration Seminar– o godzinie 17:00 czekamy na Ciebie w PixDrzwi ! Jesteś zainteresowany wolontariatem, ale wciąż nie jesteś pewny czy to właśnie ten moment, ten projekt? Potrzebujesz bodźca, który zachęci Cię do zaaplikowania? W takim razie Reintegration Seminar to wydarzenie idealne dla Ciebie!

18.11. – Szkolenie podczas tygodnia przedsiębiorczości prowadzone przez Asię Cap-  Jak zwrócić uwagę pracodawcy nie wyłączając facebooka? Warsztat kreowania wizerunku w sieci dla studentów. Gdzie i kiedy? W Ack UMCS Chatka Żaka o godzinie 16:00

Tego dnia, jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o programach Global Talents i Global Citizen, zapraszamy również na Wydział Politologii UMCS.

19.11. – to dzień, gdy odbędzie się Zebranie Walne wszystkich członków formalnych Oddziału AIESEC w Lublinie, na którym odbędzie się absolutorium dla koordynatorów projektów marcowych.

27.11– W Lublinie powitamy pierwszych praktykantów, którzy będą uczyć języków obcych na warsztatach AIESEC UNIVERSITY!

28.11– Spotkanie Walne wszystkich członków formalnych oddziału AIESEC w Lublinie, na którym odbędzie się wotum zaufania dla kandydatów do Zarządu w kadencji 2016/17.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, które organizujemy, zapraszamy na naszego fanpage’a: CLICK