PR Team? Czym zajmują się ci ludzie?

Młodzi. Potężni. Ambitni. Z ogromną determinacją i energią do robienia „tego czegoś”. Jednym słowem: Wybrańcy. Możesz myśleć, że przecież tak łatwo ich poznać – i tu się mylisz. Nie spotkasz PR-owca na ulicy. Nie znajdziesz go buszującego między sklepowymi półkami. Nie usiądziesz obok niego w popularnym barze, gdzie leją tańsze piwo (zwłaszcza dla osobników machających prostokątnym plastikiem, zwanym legitymacją studencką).

Guru „PijaRowego” teamu to Marta o włosach koloru ognia. Przyjechała do stolicy Wielkopolski i siedliska biało – niebieskich szalikowców 2 lata temu (wieku zdradzać nie będę, bo przecież kobiet się o wiek nie pyta). Aktualnie jest pierwszoroczniakiem Edukacji Artystycznej na Politechnice Poznańskiej (kici, kici!). Jeśli już znajduje wolny czas, chwyta za ołówek i daje upust duszy rysownika, tworząc ilustracje do ulubionych książek. Jak każdy z nas ogląda seriale – The Originals, Son sof Anarchy i 2 Broke Girls. Przyszłościowo chce zrobić oszałamiającą karierę w marketingu i ilustrować książki. I kocha jednorożce!

Ada, nasz nadworny grafik, skończyła olsztyński plastyk i teraz szlifuje swoje umiejętności na Uniwersytecie Artystycznym. Jest wegetarianką, ale wbrew stereotypowym poglądom lubi dobrze zjeść (bo czy jest ktoś na świecie, kto nie lubi dobrego jedzenia?). Jej głównym życiowym motorkiem napędowym są podróże same w sobie – gdziekolwiek i jakkolwiek. Dozą szaleństwa była tegoroczna podróż na Bałkany… autostopem, w dodatku samotnie. Przyznajcie, czy któreś z was by się odważyło na coś takiego? Crazy! Kiedyś chciałaby pojechać w podróż dookoła świata, a najbardziej kręci ją hiszpański i cała kultura latynoamerykańska (która zapewne krąży wokół Latynosów – nie dziwię się).

Mateusz z rodu Event Makerów, którzy niestety jeszcze nie pojawili się w Grze o Tron, dzielnie walczy w imię zaprezentowania nas jak najlepiej poza organizacją. Przybył z Łodzi, gdzie skończył logistykę (prawdopodobnie więc myśli logicznie), a aktualnie studiuje zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym. Uwielbia poznawać nowe języki i podróżować, ale nic mi jeszcze nie wiadomo o wypadach autostopem – Mateusz, czas to zmienić! Pasjonuje się także zdobywaniem nowej wiedzy i nabijaniu skilli (mam nadzieję, że nie tylko tych wirtualnych), a przede wszystkich wspinaczką sportową i turystyką wysokogórską – brzmi poważnie…

Jak sam o sobie mówi, uzależniony od portali społecznościowych i iPhone’a. Dlatego Kuba został naszym specjalistą od social media. Ma oko do dobrych kadrów, dlatego uwielbia fotografować i nagrywać filmy. Jest wielkim fanem serialu Suits – wiernie kibicuje bohaterom, którzy rozwiązują konflikty przez inteligentne, sprytne konwersacje, zamiast używać do tego siły (potwierdzam, aczkolwiek sam Harvey Specter wystarczy, żeby ten serial był oszałamiający).

Szalona dziennikarka to Paulina, czyli ja. Wypruwam sobie żyły studiując farmację, a moją największą pasją jest jeździectwo. Mój czterokopytny darmozjad pożera większość wolnego czasu (i oszczędności), ale staram się go znaleźć jeszcze na inne sporty, czytanie książek i pokręcone pomysły. Czasami bywam zbyt pokręcona (oczywiście pozytywnie!), chociaż większość ludzi to lubi i nazywa mnie po prostu wariatką. Tak jak Marta uwielbiam jednorożce, więc gdybyście jakiegoś znaleźli, to proszę, wyślijcie go od razu do mnie! Mi się jeszcze nie udało. Z racji tego całą swoją miłość do nich przelewam na koty – tak, mogę godzinami oglądać filmiki z kociakami. Zwłaszcza, kiedy mam się czegoś uczyć.

Tak naprawdę nie jesteśmy Wybrańcami (no dobra, może troszkę). Spotkasz nas na ulicy, w sklepie między półkami i pubie z tańszym piwem. Wiemy co się dzieje dookoła, więc nie bój się poprosić nas o pomoc- na pewno Ci jej nie odmówimy. Jesteśmy grupą pozytywnych, energicznych ludzi, którzy lubią to, co robią. Pozdrowienia od PR Teamu!

Paulina Pierzyńska