Konferencja lokalna 25-27.X

Local Committee Conference – bo taką nazwę nosi wydarzenie zorganizowane dla osób, które postanowiły dołączyć do naszej organizacji. Odbyło się ono w ostatni weekend – 25-27.X – w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Chęcinach.

Emocje towarzyszyły już od samego  początku, kiedy to nowi członkowie przybyli do ośrodka w piątek w godzinach wczesnopopołudniowych.

W trakcie trwania konferencji osoby poznawały naszą organizację uczestnicząc w różnych szkoleniach oraz rozmowach ze starszymi członkami. Po szkoleniach nie zabrakło również świetnej zabawy.

W trakcie trwania konferencji delegaci uczestniczyli w dwóch imprezach tematycznych – Pirate Party oraz White T-shirt Party.

W drugim dniu miała miejsce uroczysta Gala wręczenia nagród dla starszych członków organizacji oraz przyznanie zespołów projektowych dla liderów AIESEC Kielce.

Konferencja była wydarzeniem, na które czekał cały Oddział Lokalny AIESEC Kielce. Nad wydarzeniem czuwał zespół Conference Team, w skład którego wchodzili: OC Team, Faci Team oraz Chair – Michał Sroka.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w wydarzeniu.