Local Committee Conference October 2013!

LCC to wydarzenie, na które zawsze czeka się z niecierpliwością. Każdy AIESECer wie, z czym się takie LCC wiąże- ogrom informacji, kilkanaście szkoleń, mnóstwo motywacji i morze pozytywnej energii! To jest właśnie to, co sprawia, że na LCC chce się jeździć!

I tym razem nie było inaczej! W ostatni piątek grupa ponad 60 osób zebrała się w Hadlach Szklarskich, żeby tam wspólnie uczyć się, integrować i bawić!

Nad całą konferencją opiekę sprawował Conference Team, czyli grupa złożona z Chair’a, Faci i OC Teamu.

Fotor01028213830

Pracowali oni ciężko już kilka miesięcy przed konferencją, żeby dla Wszystkich uczestników pozostała ona niezapomniana!

Pisząc o uczestnikach nie możemy zapomnieć o kilkunastu osobach, które przyjechały do Nas z Nowego Sącza i które już po raz kolejny spędzały z nami LCC!  Dzięki!

Wracając do idei konferencji- Dużo można czytać o AIESEC, słuchać opowieści znajomych, oglądać na youtube filmiki z roll-call’ami, ale bez bycia tutaj, nie da się AIESEC zrozumieć.

I właśnie po to była ta konfa, żeby nasze Świeżyny wiedziały, po co tutaj są i co AIESEC może im dać. W czasie LCC każda z osób, która przeszła rekrutację została członkiem jakiegoś zespołu. Nowi AIESECerzy trafili aż do ośmiu nowych projektów!

Fotor01028221129

Ale konferencja to nie tylko szkolenia. To także integracja z innymi członkami i wieczorne party. Jak to dokładnie wyglądało? Lepiej zobaczyć na zdjęciach

Fotor01028175128Fotor01028222452Fotor01028222242

Dziękujemy Wam wszystkim za świetne trzy dni spędzone wspólnie z AIESEC Rzeszów! Mamy nadzieje, że dobrze wspominacie czas spędzony z nami 🙂 I że zobaczymy się na kolejnym LCC już wkrótce! 🙂