Nowe perspektywy? Kariera? Daj się znaleźć na pierwszej jesiennej edycji Dni Kariery!

Dni Kariery® to jedne z największych w Polsce targów pracy, praktyk i staży. Co roku bierze w nich udział około 250 wystawców oraz 41 300 studentów.

Po raz pierwszy katowicka edycja Dni Kariery odbędzie się jesienią – 16 października w Budynku biurowo- usługowym Altus. Wydarzeniu towarzyszyć będzie innowacyjna konferencja Youth&Business CoAction, skupiająca się- podobnie jak Dni Kariery®- na temacie kariery oraz rynku pracy.

Organizatorami obu wydarzeń są studenci z międzynarodowej organizacji AIESEC. Dni Kariery® odbywają się od ponad 20 lat, w dziewięciu największych ośrodkach akademickich w Polsce. Z roku na rok organizatorzy zapraszają przedstawicieli firm lokalnych i międzynarodowych, z różnorodnych branż. Oferty znajdą zarówno studenci kierunków ekonomicznych, technicznych jak i humanistycznych.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie www.dnikariery.pl i pobrać bezpłatny bilet ułatwiający wejście na teren targów oraz niosący za sobą szereg dodatkowych korzyści.

Dni Kariery® to okazja do osobistego spotkania z potencjalnymi pracodawcami, a co za tym idzie, wymiany wzajemnych potrzeb i oczekiwań. Przedstawiciele firm, które biorą udział w targach, przedstawią oferty pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów szkół wyższych.

Uczestnicy, poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcami, mogą uzyskać informacje na temat procesów rekrutacji, wymagań oraz oczekiwań firmy.

Więcej informacji na oficjalnej stronie:

www.dnikariery.pl lub na www.facebook.com/DniKariery