Odkryj siebie na nowo – rekrutacja do AIESEC Kielce właśnie ruszyła!

Czy kiedykolwiek organizowałeś konferencję dla kilkuset osób? Uczestniczyłeś w spotkaniach biznesowych z prezesami największych regionalnych i narodowych firm? Miałeś problem ze zmieszczeniem swojego doświadczenia zawodowego w CV na jednej stronie A4? Wykorzystałeś w praktyce swoje umiejętności? Zaplanowałeś i poprowadziłeś projekt? Zrobiłeś coś więcej?

Już teraz dołącz do AIESEC i weź udział w członkowskim programie Future Leaders, dzięki któremu masz możliwość rozwinięcia się w trzech obszarach:

Social Enterpreneurs – program umożliwia rozwój z zakresu human resources oraz kształtuje wrażliwość społeczną. Program polega na prowadzeniu międzynarodowych projektów społeczno-edukacyjnych. Jako uczestnik tego programu, w zależności od otrzymanych zadań, możesz podszkolić umiejętności komunikacyjne w języku obcym, przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne, poznać zasady działania organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw społecznych, zdobyć pewność siebie i podszkolić umiejętności negocjacyjne.

Marketing – program umożliwia zdobycie doświadczenia i rozwój w obszarze marketingu i public relations. Dzięki temu programowi rozwiniesz umiejętności takie jak: kreatywne myślenie, zarządzanie kanałami social media, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z mediami, planowanie i prowadzenie kampanii promocyjnych, zrozumienie podstaw marketingu bezpośredniego i online a także dostosowywanie komunikatu do odbiorcy.

Business Sales – program umożliwia zdobycie doświadczenia i rozwoju profesjonalnego z zakresu sprzedaży. Uczestnicy programu mają ciągły kontakt z lokalnym środowiskiem biznesowym. Dzięki uczestniczeniu w programie możesz zdobyć umiejętności badania potrzeb i analizy rynku, radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją, tworzenia propozycji współpracy i negocjacji. Dodatkowo poznasz zasady działania biznesu dzięki kontaktowi z firmami i organizacjami pozarządowymi.

AIESEC daje ci szansę. Szansę na rozwój, zdobycie nowych kwalifikacji i dośwadczenia, którego nie otrzymasz w szkole czy na studiach, a które wymagane jest przez pracodawców oraz przydatne w codziennym życiu. Na poznanie ludzi z całego świata, których łączy wspólna wizja. Na przełamanie bariery językowej i praktyczną naukę języków obcych, tak niezbędną w dzisiejszym świecie. Na zbudowanie własnej sieci kontaktów w środowisku biznesowym. Na dostęp do szkoleń i konferencji prowadzonych przez najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Na zrealizowanie swoich planów i pomysłów, na które być może nie starczyło ci motywacji, umiejętności czy wsparcia. A to wszystko przy okazji świetnej zabawy!

W AIESEC każdy znajdzie coś dla siebie, każdy może coś osiągnąć. Wystarczy tylko chcieć! Tak, jak chciała Katarzyna Cedro, aktualna Przewodnicząca Oddziału Lokalnego:

“Przez całe życie chciałam podróżować po świecie, oglądanie krajobrazów Norwegii i Nowej Zelandii nakręcało mnie na te podróże jeszcze bardziej. Zawsze w głowie również siedziała mi Rumunia. Czemu? Nie wiem, tak zwyczajnie. Decyzje o zaaplikowaniu do AIESEC podjęłam zaraz po tym, jak zobaczyłam zdjęcia koleżanki z podstawówki, która pojechała na wolontariat do Malezji. Pomyślałam – jak można wyjechać w takie super miejsca, to co tam jeszcze można?! No i się zaczęło. Konferencje, które sama organizowałam, prowadzenie szkoleń, zajmowanie się obszarem human resources, posiadanie własnego zespołu i koordynacja prac, organizowanie akcji promocyjnych – dzięki temu jestem teraz tu, gdzie jestem, znam siebie, nie boję się się podejmować akcji, nie boję się kreatywnego myślenia – to właśnie jest esencja AIESEC.

AIESEC jest dla mnie narzędziem rozwoju – nie tylko w sensie rozwoju umiejętności miękkich, rozwoju kompetencji liderskich (bo prowadzę sześcioosobowy zespół) czy praktycznych, codziennych rozmów po angielsku (bo mieszkam również z dziewczyną z Serbii), ale też narzędziem do zmiany – głównie swojej osoby, poznawaniem siebie i dociekaniem, skąd się biorą takie a nie inne zachowania u ludzi, ciągłą obserwacją siebie i każdego człowieka.

Tutaj można robić wszystko, co tylko chcesz – od przebywania na co dzień z językiem angielskim, do dbania o dokumentację (idealne dla prawników), sprzedaży… AIESEC to wielka niespodzianka, a czy chcesz z niej skorzystać i wycisnąć z niej wszystko – tylko od Ciebie to zależy, tylko Ty jeden, jedna, masz wpływ na to, jak potoczy się Twoje życie i jak wykorzystasz to, co napotkasz. “

Tak więc nie zastanawiaj się dłużej, tylko weź życie w swoje ręce i aplikuj już dziś: kie.aiesec.pl/dolacz