Odśnież język na wiosnę! Zapisy na Native School wciąż trwają!

Chcesz powitać wiosnę z dodatkową dawką energii? W tym z całą pewnością pomoże Ci nasza native speaker, która uczy języka z gorącego Meksyku. A może Twoje postanowienie noworoczne to podjąć jakieś wyznanie? Możemy je zagwarantować!

Ale nauka nowego języka albo kontynuacja tej nauki to nie tylko wyzwanie – w Native School dbamy o swobodną atmosferę, a nasi native speakerzy są młodzi, entuzjastyczni i pełni pomysłów na niezapomniane kursy. Nie mamy nic wspólnego ze szkolną, nudną i monotonną nauką. Podczas rozmów z native speakerami możesz dowiedzieć się wszystkiego o kulturze ich kraju, a jednocześnie ćwiczyć swój ulubiony język. Kto nie chciałby mieć znajomych na całym świecie? My zapewniamy taką możliwość, bo po kursach będziesz mógł wziąć udział w kulturowych wieczorkach lub Native Tours, czyli wyjściach z native speakerami, które zapewnią Ci jeszcze więcej okazji do używania języka i zacieśniania więzi.

AIESEC Native School to 10 tygodniowy kurs językowy prowadzony przez native speakerów na zasadzie konwersatorium. Nasi lektorzy to młodzi, entuzjastyczni ludzie, więc bariera językowa będzie jedyną jaką przyjdzie Wam przełamać! Żadnych „proszę pani”, „proszę pana” – to nie szkółka. W swojej ofercie mamy cztery języki:

Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Rosyjski.

Nasi native speakerzy przyjeżdżają specjalnie po to, aby stworzyć dla Ciebie niepowtarzalne zajęcia, a nad ich przygotowaniem merytorycznym czuwa szkoła językowa Lang!

Kursy odbywają się w trzech, na pewno dobrze Ci znanych, lokalizacjach:

Empik Centrum – Marszałkowska 104/122 Junior Empik Służew – Wałbrzyska 11 Lang Ltc. – aleja Niepodległości 217

Jeszcze pozostaje kwestia kosztów… ale nie martw się! Jako organizacja studencka dobrze znamy Wasze potrzeby, stąd standardowy kurs – 10 tygodni 2×90 minut – to wydatek 380 zł!

Termin zajęć: 22 lutego – 29 kwietnia 2016 roku Grupy maksymalnie 12 osób Poziom dostosowany do Twoich możliwości, od A1 do maksymalnie C1

Zapisy ruszyły więc nie zwlekaj, przygoda przed Tobą! Ile razy można sobie powtarzać, że od nowego roku nauczę się nowego języka, prawda?

Do zobaczenia na kursach! ZAPISY: www.nativeschool.pl/warszawa Masz pytania? NAPISZ: warszawa@nativeschool.com Dowiedz się więcej na: www.nativeschool.pl