Paweł: Możesz zrozumieć swoje możliwości.

Paweł

O AIESEC dowiedziałem się jeszcze w liceum, kiedy byłem na spotkaniu w czasie Gdyńskiego Business Weeka. Mega mi się spodobała inicjatywa i zapał, z jakim dziewczyna prowadziła swoją prelekcję, oraz sama idea – czyli poszerzanie horyzontów studentów. Kiedy już się dostałem na studia i zobaczyłem informację, że AIESEC rekrutuje, od razu wysłałem swoje zgłoszenie 😀 Mój pierwszy projekt był związany z wymianą wychodzącą – kontaktowałem studentów i pomagałem im znaleźć odpowiednie praktyki za granicą. Moimi obowiązkami było kontaktowanie tych osób, ale też utrzymywanie z nimi kontaktu w czasie wyjazdu.

W tej chwili kończę swój pierwszy projekt, który opisałem powyżej. Nadal czeka mnie trochę pracy przed oficjalnym zakończeniem, ale bardzo mi się podobało to doświadczenie, które polecam wszystkim. No i w turze wiosennej czeka mnie prowadzenie swojego własnego projektu, czym się równię ogromnie cieszę 🙂

Do tej pory nauczyłem się w AIESEC naprawdę dużo, głównie o sobie. Jedną z najważniejszych dla mnie rzeczy jest świadomość, że można dawać z siebie 200%, a i tak wyniki nie będą zadowalające, ale z odpowiednimi ludźmi droga do celu może być wyjątkowym przeżyciem. Oprócz tego podszkoliłem swój angielski, poznałem swoje możliwości, mam mniejsze opory przed nowymi kontaktami, czuję się dużo bardziej odpowiedzialny za siebie, swoją pracę i za innych. Gorąco polecam doświadczenie AIESEC wszystkim.