Piotr Kwiecień

Mam na imię Piotr j jestem byłym członkiem AIESEC Kielce. Podczas studiów, jak każdy rozsądny człowiek, szukałem swojego miejsca w świecie, myśląc o przyszłej karierze. Do AIESEC trafiłem nieco z przypadku, acz okazało się to jednym z lepszych doświadczeń, jakie mnie spotkały. Po skończeniu działalności w organizacji pracowałem w 4 różnych korporacjach na stanowiskach specjalisty do spraw eksportu przez regionalnego managera, analityka IT, a obecnie inżyniera aplikacji w Oracle w Bukareszcie.

Z pozoru mogłoby się wydawać, że moje doświadczenie zdobyte w AIESEC nie jest ściśle powiązane z obecnymi krokami kariery zawodowej, jednocześnie byłoby to mylne założenie. AIESEC jest szkołą podejmowania decyzji oraz patrzenia na świat z szerszej perspektywy. Decyzji, które nie są przypadkami, a świadomie wybraną ścieżką, na którą masz pełny wpływ. Wydaje Ci się że naprawdę pragniesz coś osiągnąć? AIESEC jest dobrym miejscem na rozpoczęcie Twojej ścieżki, nawet jeśli póki co nie jesteś pewien czego chcesz od życia. ZDECYDUJ zainspirować się doświadczeniami tysięcy ludzi, którzy przeszli przez tę międzynarodową drogę, jaką jest praca w organizacji.

Weź swoją przyszłość we własne ręce! Poznaj co świat ma Ci do zaoferowania i co Ty możesz zrobić dla świata już teraz. Polecam, warto.