“Podczas roku spędzonego w AIESEC nauczyłam się więcej niż przez 3 lata na studiach.”

Podczas roku spędzonego w AIESEC nauczyłam się więcej niż przez 3 lata na studiach. AIESEC daje możliwość rozwoju na różnych płaszczyznach. Ja rozwinęłam umiejętności miękkie, poznałam tajniki sprzedaży, zarządzania projektem i oczywiście bardzo poprawiłam swój język angielski!

W AIESEC działałam w projekcie zajmującym się organizacją profesjonalnych praktyk dla zagranicznych studentów oraz pomagałam przy rekrutacji nowych członków do organizacji. Oba te projekty dały mi masę satysfakcji. W ramach pierwszego z nich, dzięki mojej pracy dwie wspaniałe dziewczyny zdobywały zawodowe doświadczenie właśnie w moim mieście. Dodatkowo zachęciłam nowe osoby do wstąpienia do AIESEC. Te z pozoru małe sukcesy dają mi nową energię do dalszego działania.”

Karolina

Future Leaders jest programem członkowskim największej organizacji studenckiej AIESEC, w którym młodzi ludzie mogą rozwijać się poprzez dostarczanie wymian kulturowych i profesjonalnych praktyk na całym świecie. Naszym celem jest rozwój przyszłych liderów, którzy będą wpływać na pozytywny rozwój swojego otoczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany/a programem, nasza rekrutacja właśnie ruszyła! Więcej informacji znajdziesz tutaj! Więcej historii możesz przeczytać na blogu AIESEC.