Pokochaj język z AIESEC University!

27 stycznia zaczynają się zapisy na warsztaty językowe, prowadzone w całości przez praktykantów z zagranicy, a wszystko to za sprawą projektu AIESEC University.

W dzisiejszych czasach rodzimy język nie wystarczy, trzeba myśleć globalnie i postarać się zabezpieczyć swoją przyszłość poprzez naukę języków obcych. Taką szansę dają nam warsztaty językowe AIESEC University, których zimowo/wiosenna edycja rozpocznie się 17 lutego i potrwa do 11 kwietnia.

Wszyscy chętni będą mieli możliwość nauki jednego z czterech języków: angielskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego bądź francuskiego, na różnych poziomach zaawansowania. Warsztaty odbywają się w  języku angielskim. Główną ideą projektu jest Learn By Play, dzięki czemu uczestnicy zajęć spędzą raz w tygodniu czas na tzw. Language Tours (są to wyjścia większą grupą osób do różnych miejsc, np.: pubu, restauracji itp.), gdzie każdy spróbuje swoich umiejętności językowych w codziennych sytuacjach.

AIESEC University pozwala umożliwia również m.in. nawiązanie międzynarodowych przyjaźni oraz poznanie kultur innych krajów.

Koszt 8-tygodniowego kursu to 150 zł. Zapisy będą trwać od 27 stycznia.

Więcej informacji i zapisy na stronie www.learnbyplay.pl.

Kontakt do organizatorów: aiesec.university.bialystok@gmail.com.