Popraw swój język angielski z Simonem i Clarą z Kanady!

cover_photo_university

Już za kilkanaście dni będziemy gościć 2 praktykantów z Kanady – Clarę i Simona, którzy poprowadzą dla Was jedyne w swoim rodzaju warsztaty z języka angielskiego!

AIESEC University to zajęcia stworzone z myślą o młodych ludziach, którzy kierując się chęcią rozwoju szukają jak najatrakcyjniejszych sposobów na naukę. Warsztaty, które prowadzone przez lektorów z różnych zakątków świata, mają uczyć poprzez zabawę i rozrywkę w formie dostosowanej do Waszych potrzeb. Tutaj nie skupiamy się na regułkach i odmianach, ale na żywym, mówionym języku, który ćwiczymy przez 6 tygodni nauki.

Nasza bogata oferta językowa daje możliwość rozwoju ciekawego hobby, jak również lepszego poznania kultury innych krajów. To perspektywa udanych i ciekawych podróży oraz nawiązania nowych międzynarodowych znajomości. Nasze kursy stanowią świetne przygotowanie przed wyjazdem za granicę na wakacje, praktykę zagraniczną czy też stypendium Erasmusa.

** Start: 9 maja 2016 Finał: 17 czerwca 2016 Czas trwania: 6 tygodni Forma: Zajęcia grupowe (max.12 osób) 2 x w tygodniu po 1,5h**

Cena: 219 PLN (20% zniżki dla członków AIESEC)

Miejsce: Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, ul. Głogowska 26 **** Uni_grafik

Link do zapisów

Dołącz do wydarzenia na facebooku po bieżące informacje!