Wyjedź na praktyki zagraniczne

Twoje CV… pojedyncza karta papieru z zapisanym na niej Twoim życiorysem. Jak wygląda? Może chciałbyś coś do niego dodać? Międzynarodowe znajomości, płatne praktyki w różnego rodzaju firmach, kilkumiesięczny pobyt w innym kraju… Brzmi nieźle? Ekscytująco? Tak! A zatem praktyki zagraniczne Global Talents to coś idealnego dla Ciebie!

Czym jest Global Talents?

****Global Talents to międzynarodowy program praktyk zagranicznych, skierowany do młodych ludzi, którzy chcą zdobyć doświadczenie, pracując w wielokulturowym środowisku. Osoby biorące udział w programie mają szansę realizować praktykę w następujących obszarach: Marketing, Business Administration, IT oraz Language Teaching and Education. Uczestnicy Global Talents wykorzystują w praktyce wiedzę nabytą w czasie studiów, zdobywając przy tym cenne umiejętności, które następnie wyróżnią ich na wymagającym rynku pracy.

Program Global Talents to również okazja do rozwoju znajomości języków obcych oraz poznania ludzi i kultury z różnych krajów.

Global Talents w czterech programach

_ Global Talents Marketing to program praktyk skierowany do ludzi, chcących zdobyć profesjonalne doświadczenie w obszarze Public Relations, sprzedaży czy reklamy. Global Talents Business Administration jest projektem proponowanym osobom zainteresowanym zarządzaniem organizacją, planowaniem, zarządzaniem kryzysowym. Praktyki w dziale Education zachęcą wszystkich, którzy chcieliby rozwinąć się w dziedzinie edukacji i nauczania języków obcych. Natomiast obszar IT jest świetną ofertą dla ludzi, pasjonujących się profesjonalnym kształceniem w zakresie rozwiązań mobilnych, zarządzania bazami danych, projektowania systemów i wielu innych._

Jak wyjechać na program Global Talents?

Aby wziąć udział w praktyce, należy spełniać określone kryteria. Kandydat może mieć niewięcej niż 30 lat, musi mieć status studenta lub być absolwentem do dwóch lat po skończeniu studiów. Znajomość języka angielskiego wymagana jest na poziomie co najmniej B2. Co bardzo ważne, kandydat musi posiadać doświadczenie zawodowe min. od trzech do sześciu miesięcy. Przy wyborze Komitetu wysyłającego należy też wybrać WARSZAWA UW. Najpierw trzeba wypełnić aplikację online na stronie www.globaltalents.pl Od tego momentu rusza cały proces rekrutacyjny. W ciągu 7 dni zostaje przeprowadzone spotkanie z kandydatem, a w ciągu następnych 48 godzin podany jest wynik rozmowy. Następnie zapraszamy na szkolenie i wypełnienie dokumentów. Trzeba również uiścić odpowiednie opłaty. Od tej chwili kandydat szuka swojej wymarzonej praktyki, a po zakończeniu wszystkich formalności może wyruszać na niesamowitą przygodę!
W celu uzyskania dokładnych informacji zapraszamy na stronę www.globaltalents.pl
Zachęcamyteż do śledzenia naszego Facebook’a: facebook.com/aiesec.uw