Przyłączamy się do AIESEC in Poland

Jesteś fanem aktywności AIESEC? Zauważyłeś, że Poland Youth to Business Forum fanpage przestał być aktualizowany? Już wkrótce przyłączymy ten fanpage do AIESEC in Poland, abyś wciąż mógł śledzić nasze działanie. Poniżej możesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów.

Skąd pomysł?

AIESEC prowadzi kilkanaście projektów, a jednym z nich jest Poland Youth to Business Forum. W tym i poprzednim roku Forum odbywało się bezpośrednio przy Dniach Kariery i tam przeniosły się relacje z wydarzeń, a ten fanpage został zapomniany. Otrzymując dostęp do Fanpage zdecydowaliśmy jednak, żeby przyłączyć go do AIESEC in Poland, aby mieć pewność, że nie zostawimy Was bez żadnych informacji o aktywnościach AIESEC. Dzięki jednemu, wspólnemu profilowi na facebook’u możemy pokazać, co robimy, większej liczbie osób i wpłynąć na otaczające nas środowisko w znacznie większym stopniu. Jeden fanpage pozwoli pokazać naszą spójność i zaangażowanie oraz umożliwi dalszy rozwój.

Nadal zobaczysz jakie projekty realizuje wybrany oddział, a wydarzenia organizowane lokalnie, także się odbędą i zostaniesz o nich poinformowany. Natomiast dzięki połączeniu zyskasz możliwość uczestniczenia nie tylko w akcjach lokalnych, a także będziesz na bieżąco z naszymi inicjatywami organizowanymi dla osób z całego kraju.

Więc co się zmienia?

Dla Ciebie jako obserwatora naszej strony – tylko nazwa. Wkrótce nie zobaczysz już nazwy Poland Youth to Business Forum, lecz ‘AIESEC in Poland’. Nie musisz polubić nowego fanpage’a, nie musisz zmieniać nic w ustawieniach – wystarczy poczekać do końca procesu.

No właśnie, jak będzie wyglądał cały proces?

Na początku zmieni się nazwa fanpage na AIESEC in Poland 2, a już na początku Lipca automatycznie zostaniesz fanem profilu ‘AIESEC in Poland’ i rozpoczniesz razem z nami nowy etap AIESEC w Polsce!

Masz jakieś pytania? Chcesz abyśmy wyjaśnili Ci coś jeszcze? Napisz wiadomość na fanpage AIESEC in Poland – a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania 😉