Rekrutacja do AIESEC Kielce trwa!

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć ludzi takich, jak Ty? Ciekawych świata, pełnych energii,
a przede wszystkim – gotowych robić coś więcej, niż tylko wypełniać codzienne obowiązki? Właśnie ruszyła rekrutacja do AIESEC – globalnej organizacji młodych. Wyślij zgłoszenie online do 4 lutego i zacznij rozwijać siebie i nasze środowisko!

AIESEC to organizacja prowadzona przez młodych ludzi w ponad 120 krajach na świecie. Jej członkowie zajmują się realizacją międzynarodowych projektów dla lokalnych społeczności. W ten sposób zdobywają praktyczne doświadczenie i rozwijają umiejętności miękkie. Dzięki temu, że próbują swoich sił w różnych obszarach, łatwiej zdecydować im, co chcą robić  w przyszłości. Dołącz do AIESEC – poszerzaj swoją wiedzę o świecie; przekonaj się, jak to jest pracować w grupie; poznaj swoje mocne i słabe strony i to, jak na nich kapitalizować; sprawdź się w nowym środowisku i naucz znajdować rozwiązania w każdej sytuacji.  

Jak wziąć udział w rekrutacji? Wejdź na stronę www.aiesec.pl/rekrutacja, znajdź Oddział Lokalny w Kielcach i wyślij formularz zgłoszeniowy. Następnie oczekuj na telefon  z zaproszeniem na spotkanie. W umówionym terminie weźmiesz udział w rozmowie, podczas której będziesz miał okazję dać się bliżej poznać. Ostatnim etapem jest wyjazd na Konferencję Lokalną, gdzie poznasz bliżej AIESEC i członków naszego Oddziału. Dowiesz się też, w jakim projekcie będziesz działać przez najbliższe miesiące, jaka będzie w nim Twoja rola i kim są ludzie z Twojego pierwszego zespołu. Konferencja odbędzie się w dniach 23-25 lutego, w Chęcinach.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Śledź profil AIESEC Polska na Facebooku: www.facebook.com/aiesecpoland! Możesz nas także spotkać na standach promocyjnych na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego (18 stycznia na wydziale Prawa, Administracji  i Zarządzania oraz 22 stycznia w Centrum Języków Obcych) oraz Politechnice Świętokrzyskiej –  24 stycznia na wydziale Zarządzania i Modelowania Komputerowego. We wszystkich przypadkach będziemy dostępni w godzinach od 10 do 13.

W 2017 roku do AIESEC dołączyło ponad 1000 studentów z niemal 60 uczelni w całej Polsce. Zostań AIESECerem i działaj na rzecz lokalnego środowiska, rozwijaj się i poznawaj młodych z całego świata! Wypełnij formularz do 4 lutego. Masz pytania? Napisz: aiesec.kielce@aiesec.net, odpiszemy tak szybko jak to będzie możliwe 🙂