Slajd – global talents2

Slajd – global talents2

Slajd- global talents1

Slajd- global talents1

 

GLOBAL TALENTS

to program praktyk międzynarodowych, dzięki którym studenci, oraz niedawni absolwenci mają okazje zdobyć profesjonalne doświadczenie pracując w wielokulturowym środowisku. W ramach programu mają oni możliwość poznać specyfikę pracy w innym kraju zarówno w dużych korporacjach, małych i średnich przedsiębiorstwach, jak i start upach.

gt-it

IT

jest programem praktyk zawodowych skierowanym do osób zainteresowanych zdobywaniem profesjonalnego doświadczenia w dziedzinie IT. Nasi praktykanci mają możliwość pracy na różnych platformach korzystając z wielu nowoczesnych języków programowania, tworząc innowacyjne oprogramowania na systemy mobilne, desktopowe, lub rozwiązania webowe. Mogą oni również rozwijać się w zarządzaniu bazami danych, czy innych systemach informatycznych.

W ramach praktyk z tego obszaru nasi praktykanci mają możliwość wyjazdu do takich krajów jak:

Niemcy, Czechy, Dania, Finlandia, Norwegia, USA, czy Węgry

gt-marketing

Marketing

jest programem skierowanym do osób, które chcą rozwijać się w obszarze marketingu. W ramach ofert marketingowych możemy znaleźć między innymi takie, które są związane z marketingiem międzynarodowym, Analizą rynku, Sprzedażą, czy Zarządzaniem relacjami z klientem. Praktyki odbywają się zarówno w dużych korporacjach, małych i średnich przedsiębiorstwach, jak i start upach

W ramach praktyk z tego obszaru nasi praktykanci maja możliwość wyjazdu do takich krajów jak:

Rumunia, Rosja, Indie, Chiny, USA, Czechy

gt-business

Biznes

jest programem skierowanych do studentów i absolwentów uczelni o kierunkach biznesowych, którzy chcą rozwijać się w takich obszarach jak rachunkowość, finanse, HR, zarządzanie relacjami z klientem, administracja biznesowa.

W ramach praktyk z tego obszaru nasi praktykanci mają możliwość wyjazdu do takich krajów jak: Rumunia, Węgry, Czechy

gt-edu

Edukacja

jest programem skierowanym do osób zainteresowanych odbyciem praktyk w obszarze edukacji, oraz nauczania języków obcych. W ramach tych praktyk będziesz mieć możliwość nauczania języka angielskiego w różnych grupach wiekowych w przedszkolach, szkołach, na uczelniach, w centrach językowych, a również w firmach.

W ramach praktyk z tego obszaru nasi praktykanci mają możliwość wyjazdu do takich krajów jak:

Kolumbia, Rosja, Turcja, Indie, oraz Chiny

grey-icon

APLIKACJA ONLINE

Po rejestracji na stronie uzyskasz dostęp do naszej bazy praktyk, w której możesz znaleźć interesujące dla Ciebie oferty. Po rejestracji masz możliwość wypełnienia swojego profilu, oaz dołączenia CV.
grey-icon

ROZMOWA Z CZŁONKIEM AIESEC

Odezwie się do Ciebie osoba z najbliższego oddziału lokalnego w AIESEC Polska aby mówić się na krótką rozmowę w celu ustalenia Twoich oczekiwań co do wyjazdu. Twój opiekun będzie wspierał Cię przy oszukiwaniu praktyk, wysyłaniu zgłoszenia, oraz w procesie rekrutacyjnym.
grey-icon

SELEKCJA KANDYDATÓW PRZEZ FIRMĘ

Kiedy pracodawca potwierdzi Twoje uczestnictwo w danej praktyce możesz rozpocząć przygotowania! Twój opiekun pomoże Ci z dokumentami, ustaleniem celów personalnych na okres trwania praktyki, a również pomoże Ci w przygotowaniu się do wyjazdu. A potem? WITAMY NA PRAKTYCE!
number-1

Kto może wyjechać na praktyki Global Talents?

Studenci, oraz absolwenci do dwóch lat po ukończeniu studiów, którzy nie przekroczyli 30 roku życia i potrafią posługiwać się językiem angielskim na poziomie min. B2.

number-2

Kto zapewnia praktykantowi ubezpieczenie podczas praktyk?

AIESEC nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z ubezpieczeniem podczas praktyk. Praktykant powinien sam wykupić ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, przykładowo ISIC, czy Euro26.

number-3

Kiedy wysłać zgłoszenie?

Zgłoszenie najlepiej jest wysłać ok 4 miesięcy przed preferowaną datą wyjazdu na praktyki. Tak wiec jeżeli chcemy wyjechać w lipcu zgłoszenie najlepiej wysłać w marcu, lub w kwietniu.

number-4

Na jak długo mogę wyjechać?

Praktyki trwają od 2 do 18 miesięcy w zależności od danej oferty. Najczęściej zdarzają się praktyki 3-12 miesięcy.

Imię *
Nazwisko *
E-mail *
Numer telefonu dla szybszgo kontaktu
Wybierz hasło *
Uniwersytet *
Oddział Lokalny