Spotkanie informacyjne: wyjedź na praktyki lub wolontariat marzeń!

Marzyłeś o tym, by zrobić coś niezwykłego w te wakacje? Od dawna myślisz, by wyjechać w zupełnie inny zakątek świata i poznać inną kulturę? Chcesz próbować nowych dań, szlifować swój język, poznać przyjaciół na całe życie? Pragniesz zwiedzać, żyć pełnią życia, nabywać nowe umiejętności i szlifować już nabyte?

To świetna okazja, by spróbować praktyk lub wolontariatu z AIESEC! Programy Global Talents i Global Citizen są stworzone dla młodych ludzi takich jak właśnie… Ty! Co możesz zyskać, przychodząc?

– posłuchasz osób, które wyjechały na praktyki bądź wolontariat z AIESEC, obejrzysz niesamowite zdjęcia i posłuchasz opowieści ludzi, którzy wiedzą, jak wygląda to ze strony praktycznej; będziesz mógł także z nimi porozmawiać i uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania – porozmawiasz z organizatorami takich wyjazdów – uzyskasz szczegółowe informacje na temat rekrutacji na taki wyjazd oraz będziesz miał możliwość aplikowania na niego już na miejscu – będziesz mógł wygrać niesamowite nagrody!

Oto, jak wyglądał będzie szczegółowy przebieg spotkania:

agenda nowa

Ty zaaplikuj. My zajmiemy się resztą. Nie wierzysz? Przyjdź i zobacz na własne oczy! Poniedziałek, 07.04., od godz.10:00 do godz.14:00, Wydział Zarządzania UW, aula C. Czekamy na Ciebie 🙂