StartUp Mixer – XI jubileuszowe spotkanie w AIP Białystok

StartUp Mixer to seria wydarzeń informacyjno-promocyjnych i edukacyjnych, które odbywają się w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości zlokalizowanych przy największych uczelniach na terenie całego kraju. Celem spotkań z cyklu StartUp Mixer jest budowanie społeczności startup’ów oraz integrowanie środowiska młodych, zdolnych, polskich przedsiębiorców.

5 grudnia 2014 r.  (piątek) o godz. 18:00 w Białymstoku odbędzie się XI jubileuszowe spotkanie dedykowane młodym przedsiębiorcom działającym w AIP Białystok.

Miejsce: Aula Uniwersytetu w Białymstoku, Wydział Pedagogiki i Psychologii, ul. Świerkowa 20.

Wstęp wolny po rejestracji: www.aipmixer11.evenea.pl/

Agenda: 18:00 Rozpoczęcie StartUp Mixera 18:10 Przywitanie gości 18:15 Power Speech – Ekspert Paweł Szeremeta 18:30 Power Speech – Ekspert Piotr Zakrzewski 18:45 Power Speech – Ekspert Paweł Paszkowski 19:00 Wystąpienie czterech startup’ów AIP Białystok 19:45 Podsumowanie wystąpień, wybór najlepszego pomysłu biznesowego 20:00 Wystąpienie oraz ocena ekspertów, podsumowanie StartUp Mixera przez Zarząd Fundacji AIP

Swoją obecnością tego wieczoru zaszczycą nas założyciele Fundacji – Zarząd Inkubatory AIP: Dariusz Żuk, Mariusz Turski oraz Jacek Aleksandrowicz.

Goście specjalni:

Paweł Szeremeta – dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w GORTEKS sp. z o.o. sp. k. Odpowiedzialny za realizację kluczowych celów biznesowych spółki w kanałach B2B i B2C. Pasjonat e-commerce i nowoczesnych technologii.

Piotr Zakrzewski – ekspert doradztwa biznesowego. Absolwent Wydziału Zarządzania UW, SGH kierunek Rachunkowość Zarządcza i Controlling. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu finansów i rynków kapitałowych, licencjonowany dealer bankowy (ACI Polska). Związany z rynkiem kapitałowym od 15 lat. m.in. zarządzający portfelem w Pekao PTE, Analityk i trader – Grupa Lotos, Szef Działu Zarządzania Ryzykiem – PGNiG. Szef Działu Doradztwa Transakcyjnego WYG International, Dyrektor Inwestycyjny Fundacji Obserwatorium Zarządzania (Inkubator Obserwatorium). Obecnie Dyrektor Inwestycyjny Inkubatora IdeaLab specjalizujący się w doradztwie związanym z pozyskaniem kapitału (dla MŚP) na rynku niepublicznym jak i publicznym; modelach biznesowych i analizach finansowych.

Paweł Paszkowski – swoje doświadczenie zdobywał pracując zarówno w korporacji jak i małych firmach. Z marketingiem i handlem związany od kilkunastu lat. Od 5 lat w branży e-commerce i marketingu internetowym. Aktualnie Dyrektor Generalny w bdsklep.pl – największego i najszybciej rozwijającego się w Polsce supermarketu internetowego. Absolwent Marketingu i Studiów Menedżerskich w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Ukończył też Strategię Komunikacji Marki w Szkole Mistrzów Reklamy. Obecnie mentor w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości w Białymstoku. Doradza w zakresie marketingu internetowego, budowania relacji z klientem, usability i procesów w sklepach internetowych oraz w szeroko pojętej tematyce e-commerce. Prywatnie miłośnik wspinaczki sportowej i dobrej muzyki.

Więcej informacji dostępnych na stronie Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Białymstoku.