Wigilia w Komitecie Lokalnym AIESEC Rzeszów

Wigilia w Naszym Komitecie miała miejsce 19 grudnia.

Jak przy rodzinnej Wigilii tak i na naszej, spotkała się tutaj cała AIESECowa rodzina! Całe trzy pokolenia! Dziadkowie – czyli osoby, które nie działają już z nami, ale wciąż są i pamiętają. Nasze pokolenie  – czyli Lokalni AIESECerzy I dzieci – czyli nasi EPsi, którzy dopiero poznają co to święta!

Łącznie kilkadziesiąt osób było z Nami, żeby podsumować rok i snuć plany na przyszłość. A było o czym mówić! Rok zaczęliśmy od NatCo, w styczniu nie zabrakło też projektów iGCDP. W lutym do Komitetu Lokalnego dołączyły nowe osoby ( np. PR Manager, który właśnie do Was pisze ), nowa pojawiła się też Rada Wykonawcza. Marzec, czyli Dni Kariery! Pierwsze w Rzeszowie, okazały się nie małym sukcesem! Kwiecień, czyli projekty, projekty, projekty. Maj? Kolejna rekrutacja do Komitetu, nowi liderzy i Local Committee Conference. Czerwiec – pierwsza Międzynarodowa Konferencja organizowana przez AIESEC Rzeszów! Lipiec, sierpień – projekty! I EPsi, wszędzie EPsi! W tak zwanym międzyczasie Global Village! Czyli znowu EPsi. Enter Your Future to projekt, którym rozpoczęliśmy wrzesień. Pierwsza Gala Partnerów odbyła się w Październiku. I co? I kolejny sukces! Koniec października czyli kolejne świeżynki i kolejni liderzy i kolejne LCC. Listopad i mamy nowego LCP! Grudzień, czyli AIESEC University i 7 ( siedem! ) nagród na WinCo! Grudzień to też Debata no i AIESECowa Wigilia oczywiście!

Do Wigilii więc wracając – czego na żadnej Wigilii zabraknąć nie może? Opłatka oczywiście! I mandarynek! Mieliśmy i jedno i drugie!

Czego życzymy sobie w nowym roku? Postępów, sukcesów i osiągania celów! I żebyśmy dalej byli tak fajni jak jesteśmy! 🙂 Fotor010612592 Fotor0106125725 Fotor0106125814 Fotor0106133448