Wykorzystaj zagraniczny potencjał we własnej firmie

484727_10151882186487550_1576252678_nPo raz kolejny głos należy do młodych. Właśnie rusza międzynarodowy projekt Business Top Talents, którego celem jest organizacja międzynarodowych praktyk. Projekt Business Top Talents skierowany jest do firm z obrębu województwa zachodniopomorskiego, o zasięgu lokalnym jak i międzynarodowym. Głównym celem działania projektu jest umożliwienie potencjalnym pracodawcom skorzystanie z międzynarodowego programu wymian, w ramach którego firmy mają możliwości współpracy z zagranicznymi praktykantami. Każdego roku 8 tysięcy firm umożliwia odbycie praktyk ponad 5 tysiącom studentom zza granicy. To innowacyjne rozwiązanie stanowi szansę rozwoju firmy, otwierając się na rynek zagraniczny, łamiąc bariery kulturowe wśród pracowników, czy podwyższając jakość obsługi klienta.

Już od kilku lat organizacja AIESEC Szczecin współpracuje z lokalnymi przedsiębiorstwami, zapewniając profesjonalne doświadczenie, promowanie firmy w środowisku studenckim, oraz wymianę międzynarodową. Naszymi partnerami są firmy jak Arvato, Genpact, Columbus Coffee, Profi-Lingua, Telewizja Pomerania czy Północna Izba Gospodarcza.  Nawiązany kontakt przyniósł korzyści w postaci między innymi promowania wizerunku firm w środowisku studenckim, licznych wydarzeń promocyjnych, wsparciem wolontariuszy oraz wielu innych działań.  AIESEC Szczecin współpracuję z wieloma firmami, które są umieszczane na oficjalnej Karcie Partnerów Lokalnych.

Pragniemy zaprosić do współpracy wszystkich przedsiębiorców, którzy myślą poza schematami i chcą dołączyć do prestiżowego grona firm współdziałających z największą organizacją studencką na świecie. Sukces projektu przełoży się nie tylko na rozwój miejskich firm, ale również samego Szczecina.

W sprawie współpracy lub w celu uzyskania dodatkowych informacji należy skontaktować się z koordynatorem projektu lub odwiedzić stronę AIESEC Szczecin.

Magdalena Kocioł

Koordynator projektu Business Top Talents

Mail: praktykiwszczecinie@gmail.com