Youth Speak 2.0

Youth Speak 2.0

ItsTimeToShape

Youth Speak Survey jest jedną z wielu inicjatyw AIESEC. Ankieta została przygotowana przez studentów dla studentów w celu zebranie opinii młodych ludzi na temat obecnej sytuacji na świecie oraz ich wizji na przyszłość. Jako przedstawiciele organizacji, wierzymy, że przyszłość zależy od tego, co robimy dzisiaj.

Dlatego też czekamy na odpowiedzi od każdej młodej osoby. Chcemy, wiedzieć, czym się interesują, o jakie sprawy globalne dbają oraz, w jaki sposób angażują się w sytuację otaczającego ich świata. Chcemy, aby głos młodych był słyszany. Dzięki temu jesteśmy wstanie wzbudzić świadomość, zwrócić uwagę na problemy oraz zmotywować do działania.

Wypełnij ankietę: http://bit.ly/YouthSpeakMovement_Poland.

W sierpniu, podczas spotkania w Nowym Yorku, na którym przedstawiciele AIESEC także byli obecni, Organizacja Narodów Zjednoczonych stworzyła 17 goli globalnych, które adresuje do całego społeczeństwa. Odnoszą się one do zrównoważonego wzrostu i stanowią rozszerzenie goli milenijnych Dzięki nim świat za 15 lat świat może być lepszy. Jednak bez głosu młodych ludzi, cele te nie zostaną zrealizowane. Więcej na ten temat na: www.globalgoals.org.

Bez tytułu