Youth to Business Forum- Zapisy trwają!Youth to Business Forum

Szukasz sposobu na uzyskanie realnego wpływu na warunki swojej edukacji? A może chciałbyś spotkać się osobiście z przedstawicielami środowisk biznesowych? Chciałbyś porozmawiać twarzą w twarz ze swoim potencjalnym pracodawcą?

Świetnie trafiłeś! Już 29 kwietnia w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się Poland Youth to Business Forum – konferencja skupiająca studentów zainteresowanych rozwojem osobistym, ekspertów biznesowych i przedstawicieli oświaty.  W ramach wydarzenia odbędą się panel dyskusyjny, warsztaty i prelekcje, których celem będzie stworzenie miejsca dialogu trzech sektorów. Wymiana doświadczeń, oczekiwań oraz zrozumienie roli każdego sektora będą podstawą do polepszenia systemu edukacji, wzmocnienia pozycji młodych Polaków na rynku pracy oraz wpływu ich działań na rozwój sytuacji ekonomicznej w kraju.

Co możesz zyskać poprzez udział w Youth to Business Forum?

  • będziesz miał istotny wpływ na poprawę polskiego systemu edukacji,
  • wysłuchasz prelekcji profesjonalnego coach’a Michała Pasterskiego na temat samodzielnej edukacji,
  • poznasz perspektywę na system edukacji najmłodszego startupowca w Polsce- Krystiana Gontarka,
  • weźmiesz udział w wybranym warsztacie prowadzonym przez jedną z naszych firm partnerskich: KPMG, Lidl, Citi, Pracuj.pl, Harvard Business Review, Business Link.

Szkoda byłoby przegapić taką szansę, prawda? II tura zapisów trwa tylko do 25.04 na http://polandy2b.evenea.pl/. Wejdź i dowiedz się więcej na stronie: http://y2bpoland.pl/warszawa

Organizatorem wydarzenia jest AIESEC Uniwersytet Warszawski. Serdecznie zapraszamy!

cover_photo_2