ZAPROJEKTUJ SWOJĄ KARIERĘ!

kariera *Poszukujesz nowych wyzwań?

*Jesteś gotowy na współpracę z liderami rynku?**

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi ”TAK”, to chcielibyśmy zaprosić Cię na kolejną edycję prestiżowych targów rekrutacyjnych dedykowanych branży inżynierii poszerzonych o moduł IT. Na Targach Kariera Inżyniera otrzymasz niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym do największych międzynarodowych firm.

Co wyróżnia Targi organizowane przez firmę CareerCon od pozostałych targów pracy?

Jedną z najważniejszych różnic jest to, że wystawcy już podczas targów rozpoczynają procesy rekrutacyjne, więc jeżeli zależy Ci na czasie i chcesz zapoznać się z ofertą najlepszych pracodawców, to nasze Targi są idealnym rozwiązaniem! Tego jednego dnia to firmy przyjadą do Ciebie, a rekruterzy znajdą czas, by swobodnie porozmawiać z Tobą przy filiżance pysznej kawy.  30 listopada w Łodzi będziesz mógł spotkać się z przedstawicielami firm m. in.:

  • Engineering Design Center
  • JTI

Współorganizatorem targów jest firma BDI – Bank Danych o Inżynierach.

Na co jeszcze możesz liczyć biorąc udział w Targach Kariera Inżyniera? Targi pracy to okazja do wysłuchania ciekawych prelekcji specjalistów z branży inżynierii. Podczas targów organizowane są również szkolenia z zakresu kompetencji miękkich, które pomagają poprawić zdolności interpersonalne oraz podnoszą Wasze kwalifikacje na rynku pracy.

 

Dodatkowo można będzie uczestniczyć w warsztatach językowych oraz warsztatach związanych z poruszaniem się po ukrytym rynku pracy i budowaniem osobistej marki. Wszystko to zupełnie BEZPŁATNIE. Udział w takich szkoleniach można z powodzeniem wpisać do CV. Na uczestników Targów czeka także wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów wydarzenia.

30.11.2013 ŁÓDŹ – Hotel Novotel , ul. Piłsudskiego 11A

Szczegóły na: http://careercon.pl/karierainzyniera/2013/lodz

Rejestracja online: (wymagana)

–        dla specjalistów http://careercon.pl/karierainzyniera/2013/lodz/rejestracja

–       dla studentów http://careercon.pl/karierainzyniera/2013/lodz/rejestracja_studenci