10 rzeczy, które musisz zobaczyć osobiście. Część 1

Mówią, że świat jest mały. Że żyjemy w globalnej wiosce, gdzie nic już nie może nas zaskoczyć. Że wszystko, co tylko istnieje, jest na wyciągnięcie ręki. Albo kliknięcie myszki, w końcu mamy Internet. I mówiąc tak, w jakimś stopniu mają rację. Ale wielu ludziom umyka często jeden istotny szczegół – „zobaczyć” to nie to samo, co „zobaczyć na własne oczy”.

Istnieje na świecie wiele miejsc, rzeczy i sytuacji, których nie będziemy w stanie docenić w stu procentach, jeżeli nie zobaczymy, poznamy i doświadczymy ich osobiście. Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć wspólnie z Wami listę 10 miejsc i rzeczy, które trzeba zobaczyć na własne oczy. Dzisiaj proponujemy jej pierwszy punkt – indyjskie autoriksze. Czekamy na Wasze typy z uzasadnieniem w komentarzach na Facebooku – stwórzmy listę, która może zainspiruje kogoś do zrobienia pierwszego kroku ku odkrywaniu świata. Bo jeżeli poznawać świat, to tylko osobiście!

Indyjskie autoriksze

Jedyny w swoim rodzaju, klimatyczny środek lokomocji, przypominający motocykl na trzech kółkach. To świetny sposób na poznanie indyjskich miast „od kuchni”. Dzięki temu niewielkiemu pojazdowi zwiedzanie miejsc takich jak Nowe Delhi może nabrać zupełnie innego wymiaru – a kierowcy takich „taksówek” to prawdziwa skarbnica informacji na temat swoich miast.

  1. Autoriksze w Indiach
  2. ?
  3. ?
  4. ?
  5. ?
  6. ?
  7. ?
  8. ?
  9. ?
  10. ?