“AIESEC to nie tylko rozwijanie talentów, kształtowanie kariery, praca nad własnymi słabościami, ale to przede wszystkim ludzie”

Każdy, kto ma w sobie pasję i chęć rozwoju, szuka sposobu by móc gdzieś ulokować swój potencjał – tak natrafiłem na AIESEC. Wypełniłem aplikację, następnie czekała mnie rozmowa rekrutacyjna, potem pomyślnie przeszedłem zadanie grupowe i…. udało się! Zostałem członkiem organizacji i trafiłem do teamu marketingu kreatywnego B2C. Warto wspomnieć, że na koniec procesu aplikacyjnego czekała mnie wspaniała konferencja, która jest najlepszym doświadczeniem dla każdego nowego członka! Mnóstwo wspaniałych ludzi, inspiracji do działania i pozytywnej energii! Sam proces rekrutacyjny jest profesjonalnie przygotowany i już na samym początku daje niesamowite doświadczenie i sprawdzian własnych kompetencji interpersonalnych.

Team kreatywny marketingu B2C to wspaniała działka dla tych, którzy tak jak ja, kochają nie tylko marketing i w tym kierunku chcą się rozwijać, ale mają głowę pełną pomysłów, potrafią zaskakiwać, mają smykałkę do copywriting’u, potrafią odnaleźć się w programach graficznych lub bardzo chcą się tego nauczyć!

Będąc w AIESEC mam poczucie misji. To, że moja praca przynosi korzyść, zarówno dla mnie, dla organizacji  jak i całej społeczności, daje mi wielką satysfakcję. Dodatkową motywacją jest fakt, iż rezultaty mojej pracy są bezpośrednio widoczne chociażby na facebook’owym fanpage’u (zapraszam do lajkowania!) Tworząc grafiki, mogę nieustannie rozwijać moją kreatywność, poznając jednocześnie zasady branding’u. Praca w AIESEC to również cała masa dodatkowych szkoleń dotyczących zarówno praktycznej wiedzy marketingowej, jak i tzw. umiejętności miękkich.

Nie mogę zapomnieć o tym, że AIESEC to nie tylko rozwijanie talentów, kształtowanie kariery, praca nad własnymi słabościami, ale to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Nigdzie nie znajdziecie tylu wspaniałych, zmotywowanych, chcących od życia czegoś wyjątkowego, osobowości w jednym miejscu! To wspaniałe, że będąc tutaj, mogę ich wszystkich poznać i od każdego czerpać inspirację. Pamiętaj, że i Ty możesz więcej! 😉

Damian – absolwent technikum informatycznego, obecnie student I roku marketingu. Z pasji filmowiec i amator dalekich podróży.


Jeśli po przeczytaniu artykułu czujesz, że chcesz zaangażować się w działalność studencką – nic prostszego! Wejdź na stronę kr.aiesec.pl/future-leaders i dowiedz się jak dołączyć do AIESEC!