“AIESEC University? Na pewno wezmę udział w kolejnej edycji!”

Wszyscy doskonale wiemy, że znajomość języków obcych w obecnym czasie jest konieczna w każdej dziedzinie życia. Przydaje się nie tylko podczas podróży, ale także w codziennym życiu. Zawsze chciałam podszkolić hiszpański, ale brakowało mi czasu. Dodatkowo byłam zniechęcona formą zajęć prowadzonych na uczelni.

Informację o warsztatach AIESEC University znalazłam przypadkowo, ale od razu mnie zaciekawiła. Fakt, że mogłabym uczyć się obcego języka od osoby, która posługuje się nim na co dzień przekonał mnie do zapisania się na warsztaty. Dużym plusem było dla mnie również to, że nigdzie nie znalazłabym warsztatów z native speakerami w tak dobrej cenie, a dodatkowo dzięki zajęciom prowadzonym w elastycznych godzinach mogłam bez problemu dopasować je do swojego grafiku.

Już podczas pierwszych ćwiczeń spodobała mi się ich forma oraz atmosfera, która na nich panuje. To właśnie entuzjazm mojej lektorki i pasja z jaką nauczała sprawiała, że z chęcią przyswajałam nową wiedzę. Zdecydowanie pomagał w tym również fakt, że Monika był w moim wieku i mogłam ją zapytać o wszystko. Zaskoczyło mnie również to, jak wiele można dowiedzieć się o kulturze innych krajów! To niepowtarzalne doświadczenie.

Dzięki warsztatom zyskałam komunikatywność w języku, która rozwinęła się szybciej, niż się spodziewałam! Dodatkowo poznałam niesamowite osobowości z całego świata. Uważam, że warto poświęcić trzy godziny w tygodniu na efektywna naukę języka w przyjacielskiej atmosferze i już po kilku miesiącach zobaczyć, jak duże daje to efekty. Warsztaty AIESEC University wciągnęły mnie do tego stopnia, że biorę udział już w drugiej edycji i na pewno nie będzie to moja ostatnia!

Jeśli także chcesz podszkolić język, który już znasz lub nauczyć się nowego – zarejestruj się na: http://kr.aiesec.pl/warsztatyJezykowe i spędź 5 tygodni razem z nami!

Kalina


AIESEC University to 5-tygodniowe warsztaty językowe prowadzone przez zagranicznych lektorów. Zostały stworzone stworzone z myślą o młodych ludziach, którzy kierując się chęcią rozwoju szukają jak najatrakcyjniejszych sposobów na naukę. Warsztaty są prowadzone w języku angielskim, co dodatkowo tworzy uczestnikom sprzyjające środowisko do nauki. Jednocześnie idea warsztatów, która brzmi Learn By Play pozwala uczestnikom i lektorom na czerpanie radości z nauki jak i naukę poprzez zabawę.