Kolejna edycja Dni Kariery przed nami – 25.03

Chcesz podbić świat? Pragniesz poznać oferty pracy, praktyk i staży w największych polskich firmach? A może zależy Ci na nawiązaniu bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami wymarzonej firmy?

Wszystko to możesz zrobić na Dniach Kariery. Są to największe w Polsce studenckie targi pracy, praktyk i staży, które odbędą się 25.03.2014 w godz.9:00-16:00 w Pałacu Kultury i Nauki. Swoje stoiska na tym wydarzeniu będą miały takie firmy jak chociażby Lidl, EY, Delloite, PZU oraz wiele, wiele innych. Szukasz praktyk ekonomicznych? Zależy Ci na współpracy z działem prawnym firmy? A może pragniesz zdobyć doświadczenie w logistyce? Świetnie się składa! Każdy tu znajdzie coś dla siebie.

1381673_540505489353607_1456274394_n Podczas dnia targowego będziecie mieli szansę spotkać się z reprezentantami 56 firm, którzy z chęcią przedstawią Wam swoją ofertę pracy. To fantastyczna okazja, żeby nawiązać kontakt ze swoim potencjalnym pracodawcą, dowiedzieć się więcej o oferowanych stanowiskach, poznać proces rekrutacji oraz w efekcie końcowym znaleźć dla siebie idealną ofertę!

Targi są bezpłatne! Jedyne, co dzieli Cię od spełnienia marzeń, to rejestracja na stronie internetowej: www.dnikariery.pl. Zapraszamy również do odwiedzenia wydarzenia na Facebooku, gdzie pojawiają się także atrakcyjne konkursy: TU.

Dołącz do setek osób, które spełniły swoje marzenia i znalazły wymarzone zajęcie dzięki Dniom Kariery!