Dni Kariery® – pierwszy krok na ścieżce do Twojej kariery

Dni Kariery® to jedne z największych w Polsce targów pracy, praktyk i staży organizowane przez studentów dla studentów i absolwentów. Tegoroczna edycja wydarzenia w Poznaniu odbędzie się we wtorek 17 marca w pawilonie nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jak co roku, organizowana jest ona przez członków organizacji studenckiej AIESEC. Na odwiedzających czekają takie atrakcje jak porady stylisty, CV point z punktem fotograficznym i liczne konkursy. Studenci mogą też zapisać się na warsztaty z różnych dziedzin organizowane przez partnerów.

dk

Dni Kariery® odbywają się w Polsce już od 23 lat w aż dziewięciu miastach akademickich. Każdego roku organizatorzy dają uczestnikom niepowtarzalną szansę na bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracodawcami z różnorodnych branży, m. in. księgowości, konsultingu, bankowości, FMCG, IT i wielu innych. Wśród partnerów znajdują się takie międzynarodowe firmy jak Nivea, Lidl, Imperial Tobacco, Grupa Muszkieterów, Samsung, KPMG czy Nestlé.

Na uczestników targów czekają stoiska firm z całej Polski oraz dwie specjalne strefy. W Strefie Doradztwa Zawodowego można skonsultować swoje CV i wzbogacić je o profesjonalne zdjęcie, przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, poradzić się stylisty i porozmawiać ze specjalistami o swojej ścieżce zawodowej. W Strefie Chill Out odwiedzający znajdą chwilę wytchnienia w ciągu dnia targowego, podczas którego będą odbywały się szkolenia, warsztaty i wykłady.

Daj szansę swojej karierze i odwiedź nas we wtorek 17 marca od godz. 9:00 w pawilonie 3 MTP. Zapraszamy do zapisania się na wydarzenie na Facebooku oraz do polubienia naszego fanpage’a, by być informowanym na bieżąco: facebook.com/DniKariery

Kontakt z mediami:

Paula Grzegorzewska

Zespół ds. promocji

Dni Kariery® Poznań 2015

paulagrzegorzewska@dnikariery.pl

+48 792 670 002